Marynarski styl: SURFSIDE

przez Michał Gurgul | Opublikowano 10 sierpnia 2018 18:06

Kolekcja zegarków Surfside to mariaż pasji do sportu i oryginalnego designu odzwierciedlającego niekończące się lato.

Zegarek Nautica® SURFSIDE (fot. Nautica®)

Duża, 44-milimetrowa koperta z żywicy oraz międzynarodowy kod flagowy umieszczony na tarczy zegarka są kwintesencją stylu Nautica. Wakacyjnego twistu nadają modelom marynarskie kolory: granatowy, czarny, biały i pomarańczowy.

Użytkownik zegarków Surfside z łatwością sprawdzi datę na datowniku, który umieszczony jest na godzinie 3. Modele mają klasę wodoszczelności 10 ATM oraz indykator pozwalający zmierzyć głębokość do 50 metrów.

Zegarki dostępne są w sieci salonów SWISS, w najlepszych sklepach z zegarkami.

Zegarek Nautica® SURFSIDE (fot. Nautica®)

Informacje

  • Koperta: 44 mm Ø, z żywicy, zakręcany, stalowy dekiel
  • Tarcza: niebieska, czarna, luminescencyjne wskazówki i indeksy, datownik na godzinie 3
  • Wodoszczelność: 100 m / 10 ATM
  • Mechanizm: japoński z datownikiem
  • Pasek: silikonowy NATO

Zegarek Nautica® SURFSIDE (fot. Nautica®)

***

Założona w 1983 roku firma Nautica® jest globalną marką produktów lifestyle, począwszy od ubrań męskich, damskich i dziecięcych po akcesoria domowe. Inspirowane znaczeniem wody dla życia człowieka produkty Nautica® odwołują się do wyrafinowanej klasyki stylu, są ożywcze, czyste i wyraziste. Obecnie produkty Nautica® dostępne są w ponad 75 krajach na całym świecie, w których działa 265 sklepów z ofertą marki Nautica® oraz ponad 3000 sklepów z markowymi produktami Nautica. Aby uzyskać dodatkowe informacje, odwiedź stronę www.nautica.com i www.vfc.com.

Informacja prasowa marki Nautica

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn