Ciepło na co dzień – Traffica i Vector od marki Yeti

przez Administrator | Opublikowano 27 lutego 2014 11:55

Polski producent odzieży i sprzętu wypełnionego puchem – marka Yeti – przygotowała nowości dla wszystkich tych, którzy potrzebują nosić się ciepło i lekko także w mieście. Traffica dla kobiet i Vector dla mężczyzn – codzienność nie musi być nudna.

  • Traffica

Niezwykle kobieca i bardzo lekka kurtka puchowa. Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu odzieży outdoorowej pozwoliło nam stworzyć miejską kurtkę na naprawdę chłodne dni.

Yeti, kurtka Traffica

Yeti, kurtka Traffica

Yeti, kurtka Traffica

Yeti, kurtka Traffica

Yeti, kurtka Traffica

Yeti, kurtka Traffica

Kurtka Traffica wypełniona jest najlepszej jakości polskim puchem. Specjalna konstrukcja komór utrzymuje go w miejscu gwarantując ciepło w każdych warunkach. Materiał zewnętrzny wyposażony jest w pokrycie DWR, chroniące przed drobnymi opadami, natomiast materiał wewnętrzny Toray z technologią see it safe, posiadający srebrną nić, zapewni komfort oraz świeżość.

Yeti, kurtka Traffica

Yeti, kurtka Traffica

Waga: 460g (L)

Waga puchu: 240 (L)

Sprężystość puchu: 700 cui.

Cena: 1100 zł

  • Vector

Od blisko 20 lat szyjemy dla Was odzież puchową, która znalazła swoje zastosowanie od górskich ośmiotysięczników po weekendowe wyjazdy poza miasto. Coraz częściej słyszymy od też od Was jak udane są nasze produkty. Dlatego tym razem postanowiliśmy wykorzystać doświadczenie w tworzeniu specjalistycznej odzieży puchowej by zapewnić Wam ciepło, także na co dzień. Nasi projektanci stworzyli zupełnie nową kurtkę o wyjątkowym kroju i proporcjach, której elegancja miała niebagatelne znaczenie.

Yeti, kurtka Vector

Yeti, kurtka Vector

Kierunek, w którym zmierzaliśmy w fazie projektowej prowadził do stworzenia kurtki kryjącej garnitur lub marynarkę. Zdecydowaliśmy się na przedłużenie torsu co niejako uwolniło krój od monolitycznej linii i nadało kurtce dynamiczną a zarazem praktyczną formę. Rozcięcia z tyłu zapinane na napy, umożliwiają swobodę oraz ruch bioder, co świetnie sprawdzą się np. w aucie.

Suwak główny kryty jest patką (zapinaną na napy u góry i u dołu) co razem z mankietami regulowanymi napami nadało kurtce miejskiego charakteru. Kołnierz jest mięsisty dzięki czemu kryje okolice szyi. Grzbiet oraz lewe ramię kryte są patką. Efekt: elegancka i bardzo ciepła kurtka puchowa.

Yeti, kurtka Vector

Yeti, kurtka Vector

Kurtka Vector wypełniona jest najlepszej jakości polskim puchem. Pikowane komory utrzymują puch w miejscu gwarantując ciepło, a także nadają kurtce elegancki charakter. Materiał zewnętrzny wyposażony jest w pokrycie DWR chroniące przed drobnymi opadami, natomiast materiał wewnętrzny Toray z technologią see it safe, posiadający srebrną nić, zapewni komfort użytkowania oraz świeżość.

Yeti, kurtka Vector

Yeti, kurtka Vector

Waga : 595g (L)

Waga puchu: 240g (L)

Sprężystość puchu : 700cui

Cena: 1200 zł

Źródło: yeti.com.pl

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn