Nakręć film z Polar Sport Skitour im. Basi German i wygraj nagrody

przez Administrator | Opublikowano 26 lutego 2014 13:47

Już 1 marca skitourowcy z całej Polski zmierzą się na kolejnej, 9. edycji zawodów Polar Sport Skitour im Basi German. Organizatorzy przygotowali konkurs dla wszystkich, którzy mają odrobinę filmowego zacięcia.

Polar Sport Skitour im. Basi German to impreza zaliczana do Pucharu Polski Amatorów w Narciarstwie Wysokogórskim na stałe wpisała się już w krajowy kalendarz zawodów skitourowych i z roku na rok przyciąga coraz więcej entuzjastów tej młodej nadal w Polsce dyscypliny.

Konkurs na najlepszą relację filmową

W ramach konkursu należy nakręcić film przedstawiający atmosferę imprezy, zmagania najlepszych, jak i tych zamykających stawkę. Autor najlepszego filmu zgarnie sprzęt outdoorowy o wartości 700 zł.

polarsport

Konkurs kończy się w piątek 7 marca. Filmy należy wysyłać na adres: zawody@polarsport.pl.

Wystartuj w zawodach

Zachęcamy do udziału w konkursie i zawodach! Na liście startowej już jest około 130 osób – wciąż można się zapisywać. Poza sportowymi emocjami na zawodników czeka pula nagród sięgająca 60 tys. zł.

polarsport-nagroda

W ramach pakietu startowego zawodnicy otrzymują t-shirt termoaktywny , ciepły posiłek, pamiątkowy numer startowy, medal, losowanie nagród…

polarsport2

Dziewiąta edycja zawodów Polar Sport Skitour im. Basi German w Zawoi to nie tylko okazja pozwalająca amatorom zmierzyć się z zawodnikami porównując własne wyniki z najlepszymi skitourowcami w kraju, ale również wydarzenie towarzyskie, którego nie można ominąć.

Strony: 1 | 2 | 3

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn