Zostań ambasadorem marki Gregory

przez Michał Gurgul | Opublikowano 05 grudnia 2018 13:37

Firma Gregory, wiodący producent plecaków turystycznych na świecie, poszukuje dwóch ambasadorów marki w Polsce. Oferta kierowana jest do osób planujących ciekawą podróż w 2019 roku, prowadzących podróżniczego bloga bądź do pasjonatów outdoorowych aktywności. Jeżeli masz ciekawy projekt na nadchodzący sezon i potrzebujesz profesjonalnego ekwipunku – napisz do nas!

 

W pierwszym sezonie firma Gregory przekaże ambasadorowi dwa dowolne plecaki ze  swojej szerokiej kolekcji.

Przypominamy, że marka w ofercie posiada ponad 50 modeli, od plecaków wyprawowych i technicznych, po sportowe i miejskie (https://eu.gregorypacks.com/pl-en/home/).

Na propozycje czekamy do 10 grudnia 2018 r. Napisz do nas jaki masz projekt i w jaki sposób będziesz go realizował. Forma zgłoszenia i rodzaj projektu jest dowolny. O wyborze ambasadora zadecydują dyrektor marketingu Jannik Jauer oraz manager Lars Föll. Kandydatury przyjmuje przedstawiciel marki w Polsce firma Crag Sport. E-mail: gosia@cragsport.pl .

Informacja prasowa Crag Sport

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn