W Poznaniu trwa outdoorowy festiwal Getaway – czeka na Was wiele atrakcji

przez Piotr Turkot | Opublikowano 19 maja 2018 13:12

GETAWAY to pierwszy w Polsce festiwal outdoorowy, który wczoraj rozpoczął się w Poznaniu. W programie festiwalu moc wrażeń: prelekcje i spotkania z wyjątkowymi ludźmi świata outdooru, pokazy nagradzanych na całym świecie filmów, szkolenia, warsztaty, zajęcia dla dzieci oraz wszelakie aktywności na świeżym powietrzu.

Spotkanie z Krzysztofem Wielickim i Januszem Gołąbem, prowadził Oswald Rodrigo Pereira podczas Getaway (fot. Getaway)

Ważnym punktem wczorajszego wieczoru było, cieszące się dużą frekwencją, spotkanie z Krzysztofem Wielickim i Januszem Gołąbem. Rozmowę prowadził dziennikarz Oswald Rodrigo Pereira. Tematyka oczywista – tegoroczna wyprawa zimowa na K2.

Sobota na Getaway 2018 w Poznaniu (fot. Michał Gurgul)

Sobota na Getaway 2018 w Poznaniu (fot. Michał Gurgul)

A dzisiaj od rana poznaniacy, zachęceni piękną pogodą z przyjemnością, korzystają z festiwalowych atrakcji. Joga nad Wartą, hamaki i slackline przyciągają zarówno doświadczonych outdoorowców, jak i najmłodszych fanów zabawy na świeżym powietrzu.

Sobota na Getaway 2018 w Poznaniu (fot. Michał Gurgul)

Sobota na Getaway 2018 w Poznaniu (fot. Michał Gurgul)

Wkrótce rozpoczną się również pierwsze pokazy filmowe oraz prelekcje – po wczorajszym spotkaniu o K2, z pewnością nie będzie łatwo utrzrymać równie wysoki poziom emocji. Powalczą o to dzisiaj Kasia Biernacka, Mateusz Waligóra, Marta Molińska, Kamila Kielar, Marcin Tomaszewski i Piotr Pustelnik.

Michał Gurgul

Plan atrakcji festiwalowych Getaway 2018

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn