“Bikester Ultimate Adventure” – kto podejmie wyzwanie i jest gotowy na rowerową przygodę życia?

przez Wojciech Słowakiewicz | Opublikowano 05 maja 2017 12:43

Każdy rowerzysta ma ochotę opuścić przetarte szlaki i odkrywać nowe wolne własne ścieżki. Razem z Bikester i Pinkbike, odnoszącym największe sukcesy europejskim internetowym sklepem rowerowym i jedną z największych platform na temat rowerów górskich na świecie, zasmakowanie tej wolności jest teraz możliwe. “Bikester Ultimate Adventure” jest czterodniową rowerowo-żeglarską wyprawą  pośród zapierających dech w piersiach norweskich fiordów.

Ta wyprawa życia jest dla wszystkich pasjonatów kolarstwa górskiego. Aby znaleźć się na pokładzie i zakwalifikować do tej nadzwyczajnej przygody wymagana jest tylko kreatywność i pasja do kolarstwa górskiego.  Wystarczy przesłać krótki film lub pokaz slajdów ze zdjęciami za pośrednictwem Pinkbike, dokumentujący swoje zamiłowanie do kolarstwa górskiego. Termin wysyłania zgłoszeń upływa 15 czerwca 2017.

Jury, w skład którego będą wchodzić najlepsi profesjonalni filmowcy i zawodnicy z branży rowerowej wybierze 16 najlepszych zgłoszeń. Społeczność Pinkbike będzie głosować na najlepsze zgłoszenie i zdecyduje, kto zdobędzie miejsce na “Bikester Ultimate Adventure” w Norwegii.

Na zwycięzcę czekają dwa bilety w obie strony do i z Norwegii, jak również transfer z i na lotnisko Ålesund, skąd dołączy do 10-osobowej załogi na pokład M / S Gåssten. Zagwarantowane jest pełne wyżywienie i zakwaterowanie. Dodatkowo profesjonalni przewodnicy pokażą najlepsze trasy wokół fiordów. Jedna z najlepszych ekip filmowych na świecie będzie dokumentować wyprawę. Pozostaje tylko jedno pytanie: kto będzie uczestnikiem rowerowej przygody życia?

Dalsze informacje o projekcie oraz informacje na temat przesyłania filmów i pokładów slajdów tutaj.

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn