Nowe wydanie CRAGmagazine

przez Administrator | Opublikowano 27 kwietnia 2017 15:04

Kalendarzowa wiosna rozpoczęła się ponad miesiąc temu, jednak kiepska aura za oknem wciąż nie pozwala myśleć optymistycznie o nadchodzącej majówce? Mamy na to rozwiązanie! Kilka dni temu światło dzienne ujrzało nowe, wiosenne  wydanie bezpłatnego magazynu CRAGmagazine, które z pewnością umili czas w majowe dni.

W trzeciej odsłonie magazynu skupiliśmy się na tematach związanych przede wszystkim z aktywnościami górskimi , ale nie tylko.

O wspinaniu w Meksyku opowiada Piotr Bunsch, o skalnych przygodach w Chinach Marta Gromadzka, natomiast temat „solówek” w Tatrach przybliża nam Kacper Tekieli. Doświadczony instruktor Piotr Sztaba analizuje jak zmieniło się pokolenie wspinaczy górskich w ciągu ostatnich trzech dekad.

Poza wspinaniem chcemy przybliżyć Wam także specyfikę innych dziedzin, takich jak freestyle kajakowy, skyrunning oraz fotografia. Zabierzemy Was w podróż do Tanzanii oraz opowiemy historię pewnej, niestandardowej firmy.

O swoich wyjazdach i doświadczeniach opowiedzieli nam ludzie będący autorytetami w swoich dziedzinach, którzy mamy nadzieję że staną się dwa Was inspiracją i bodźcem do podejmowania nowych wyzwań i przekraczania własnych granic – mówi redakcja CRAGmagazine.

Wiosenna odsłona bezpłatnego magazynu dostępna będzie w najlepszych sklepach outdoorowych, na ściankach wspinaczkowych, w schroniskach, w wielu kawiarniach oraz na festiwalach i eventach związanych z aktywnym trybem życia.

Miłej lektury!

Więcej informacji o CRAGmagazine oraz ciekawe artykuły można znaleźć na stronie www.cragmagazine.pl oraz https://www.facebook.com/cragmagazine/. Zapraszamy!

Informacja prasowa

 

 

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn