Światowa premiera najbardziej wyczekiwanej superprodukcji snowbowardowej Travisa Rice’a

przez Administrator | Opublikowano 24 sierpnia 2016 10:56

Król snowboardu ponownie na ekranie! Po ogromnym światowym sukcesie filmów THAT’S IT, THAT’S ALL (2008) oraz THE ART OF FLIGHT (2011) – powraca ich kontynuacja. THE FOURTH PHASE to najbardziej wyczekiwana produkcja snowboardowa od 2011 roku. Połączenie geniuszu sportowego Travisa Rice’a i możliwości produkcyjnych Red Bull Media House zaowocowało dziełem, które zachwyci nie tylko fanów snowboardu.

Obłędne krajobrazy, zaangażowanie wspaniałych zawodników ze światowej czołówki dyscypliny (oprócz Travisa Rice’a wystąpili: Mark Landvik, Cam Fitzpatrick, Shin Biyajima, Mikkel Bang, Pat Moore, Eric Jackson, Bode Merrill i Bryan Iguchi) i wręcz kosmiczne techniki realizacyjne sprawiają, że otrzymujemy widowisko, które można porównać jedynie z największymi hollywoodzkimi superprodukcjami.

Travis Rice w akcji (fot. Scott Serfas Red Bull Content Pool)

Travis Rice w akcji (fot. Scott Serfas Red Bull Content Pool)

W tym filmie zabieramy publiczność na prawdziwą wyprawę drogą życia ze wszystkimi jego wzlotami i upadkami“, mówi Jon Klaczkiewicz, reżyser filmu. “Istota tej produkcji to dokumentacja niesamowitych akcji snowboardowych w najbardziej odległych zakątkach Ziemi, ale jednocześnie chcemy przekazać uniwersalną historię ludzkich emocji”.

Travis Rice wraz z zespołem profesjonalnych snowboardzistów i ekipą produkcyjną, tak jak w przypadku „That’s It, That’s All” i „The Art of Flight” podnoszą poprzeczkę na kolejne lata dla filmów o tematyce snowboardowej.

W produkcji można będzie zobaczyć niezwykłe i unikalne ewolucje wykonywane przez światową elitę zawodników w najbardziej niedostępnych i dziewiczych lokalizacjach, sfilmowane na najbardziej zaawansowanym obecnie poziomie techniki kinematograficznej. THE FOURTH PHASE to pierwszy film sportowy wyprodukowany w całości w technologiach 4k Ultra HD Dolby Vision™ i Dolby Atmos® – zapewniając niespotykaną jakość obrazu i dźwięku.

Travis Rice on location, fot. Scott Serfas Red Bull Content Pool

Tytuł filmu nawiązuje do obiegu wody w przyrodzie – Travis Rice i jego ekipa podążają za naturalnymi procesami odwiedzając najbardziej charakterystyczne miejsca, w których woda zmienia swój stan skupienia – wulkany w Rosji, Japońskie Alpy czy też niedostępne góry Alaski.

Mechanika działania przyrody, pór roku, zimy – zawsze mnie intrygowała – mówi Travis Rice. Ten film i nasza podróż powstała przy założeniu, iż żeby coś naprawdę poznać i zrozumieć – trzeba się tym stać.

Travis Rice portrait, fot. Scott Serfas Red Bull Content Pool

Światowa premiera filmu THE FOURTH PHASE odbędzie się ekskluzywnie 2 października na RED BULL TV. Film będzie można obejrzeć bezpłatnie na RED BULL TV jedynie tego wybranego dnia.

Po tym terminie film dostępny będzie w dystrybucji kinowej w sieci Multikino oraz w serwisie iTunes.

Oficjalny zwiastun filmu:

Travice Rice

Jeden z 20 najbardziej wpływowych snowboardzistów na świecie. W 2003 roku zdobył złoty medal X-Games w Slopestyle, a rok później medal brązowy. Zdobywca w 2007 roku medalu za best trick. W 2013 roku został mianowany najlepszym współczesnym snowboardzistą świata. Pomysłodawca i główny bohater najważniejszych filmów snowboardowych na świecie, w tym THE ART OF FLIGHT.

Informacja prasowa

 

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn