The North Face Mountain Athletics – wszystko zaczyna się w mieście

przez Administrator | Opublikowano 27 lipca 2016 17:25

Każdy, bez względu na to gdzie trenuje i jaką ma kondycję, zasługuje, by czuć się komfortowo. Nowa kurtka męska KILOWATT THERMOBALL oraz jej damski   odpowiednik ENDEAVOR THERMOBALL to połączenie zaawansowanej technologii z miejską wygodą. Razem z butami biegowymi LITEWAVE AMPERE ™ tworzy zgrany zestaw, który sprawdzi się podczas aktywności w każdych warunkach.

Zanim rzucimy wyzwanie naturze – czy to zdobywając górski szczyt, czy też zjeżdżając z niego na nartach, czekają nas wielogodzinne przygotowania – w lokalnej siłowni, miejskim parku, czy na ściance wspinaczkowej. The North Face nie wierzy w trening dla samego treningu. Każda aktywność przybliża nas do założonego celu.

KILOWATT THERMOBALL

KILOWATT THERMOBALL

Ciepła, lekka, wytrzymała – taka jest nowa, męska kurtka KILOWATT THERMOBALL. Wygodne, miękkie rękawy, połączone z ewolucyjną technologią izolacyjną ThermoBall są gwarancją wygody. Ta lekka tkanina syntetyczna jest wiatroszczelna oraz zapewnia komfort termiczny. Ma wszystko, czego potrzeba do przygotowań przed dłuższym trekkingiem lub treningiem w terenie.

ENDEAVOR THERMOBALL

ENDEAVOR THERMOBALL

Te same właściwości posiada damski odpowiednik o nazwie ENDEAVOR THERMOBALL. Kurtka sprawdzi się idealnie jako warstwa zewnętrzna przed i po treningu. Dodatkowym akcentem jest ściągacz w tylnej część kurtki, dzięki któremu zachowana jest kobieca linia.

Trudny górski teren wymaga odpowiedniego przygotowania, ale podstawą jest dobór właściwego obuwia. Jest to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia. The North Face LITEWAVE AMPERE to buty biegowe, które sprawdzą się zarówno w ciężkim, wymagającym terenie, jak i na sali treningowej. Obuwie charakteryzuje się lekką konstrukcją i wzmocnioną cholewką, zrobioną z siateczki, która posiada różne właściwości, w zależności od zastosowania. Tam, gdzie ważna jest oddychalność, zastosowano cieńszą warstwę, natomiast w strefach wymagających wzmocnienia – użyto podwójnej. Doskonała dynamika biegu i wyczucie terenu to zasługa podeszwy UltrATAC, która w połączeniu z podeszwą środkową zrobioną z pianki EVA, tworzy system wspierania każdego kroku.

LITEWAVE AMPERE

LITEWAVE AMPERE

W drodze na swój własny szczyt, warto pamiętać o odpowiednim sprzęcie, który nas nie zawiedzie. Niezależnie od tego, czy jesteś na wyprawie, czy w trakcie specjalistycznego przygotowania, odzież wysokiej jakości i wsparcie ludzi, pomogą wytyczyć nowe granice własnych możliwości.

Informacja prasowa

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn