Konkurs fotograficzny „Tam i z powrotem. Twoja wyprawa w obiektywie” – zapraszamy do zabawy!

przez Piotr Turkot | Opublikowano 28 lipca 2016 10:35

Zapraszamy do udziału w naszym kolejnym konkursie! Tym razem proponujemy Wam zabawę fotograficzną z górami w tle w ramach II edycji konkursu “Tam i z powrotem. twoja wyprawa w obiektywie”.

Temat konkursu brzmi – „Tam i z powrotem. Twoja wyprawa w obiektywie”.

Przedmiotem konkursu jest zaprezentowanie zdjęć z Waszych wypraw i eskapad. Nadsyłane obrazy powinny prezentować dowolną aktywność związaną z czynnym wypoczynkiem.

W naszym konkursie będzie jedna nagroda – przyznawana przez Czytelników Nagroda Publiczności. Zwycięzcą zostanie zatem autor zdjęcia, które uzyska najwięcej Waszych polubień. Głosy można oddawać przez cały czas trwania konkursu.

pzu-konkurs-vocher-Bezpieczny-powrot

 

  • Jak zaprezentować swoje zdjęcia?

Zdjęcia możecie przesyłać od 26 lipca do piątku 19 sierpnia (godz. 23.59) przy pomocy formularza na stronie konkursu (Uwaga! Rozmiar pliku do 1MB). Organizatorami konkursu jest portal wspinanie.pl oraz iExpert.pl – który podobnie jak w zeszłym roku ufundował ubezpieczenie Bezpieczny Powrót.

Zwycięzca Konkursu otrzyma ubezpieczenie dla miłośników górskich wypraw – Bezpieczny Powrót. Nagroda w postaci opłaconej polisy w wersji partnerskiej z rozszerzeniem o następstwa nieszczęśliwych wypadków na sumę 50 tys. zł będzie stanowić doskonałe zabezpieczenie podczas zagranicznych wypraw, gdyż pokrywa koszty leczenia, ratownictwa, OC czy ubezpieczenie bagażu. Bezpieczny Powrót ma charakter roczny i obowiązuje niemal na całym świecie, do wysokości 6 tys. m. n.p.m.

300x250_gory

***

Więcej o ubezpieczeniu “Bezpieczny powrót” przeczytacie TUTAJ >>.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn