Red Bull Zjazd na Krechę 2016 już w ten weekend

przez Administrator | Opublikowano 20 stycznia 2016 13:42

Tylko trzy dni pozostały do najszybszego wyścigu tej zimy. Już 23 stycznia w Jurgowie odbędzie się pierwszy przystanek Red Bull Zjazd na Krechę 2016. Rejestracja stronie www.redbull.pl/zjazdnakreche potrwa do piątku do godziny 9 rano. Do udziału w rywalizacji będzie można zapisać się również w biurze zawodów w dniu imprezy. 

Red Bull Zjazd Na Krechę (fot. L. Nazdraczew)

Red Bull Zjazd Na Krechę (fot. L. Nazdraczew)

Red Bull Zjazd na Krechę to jedno z najciekawszych wydarzeń zimowych w Polsce. Opinię tę potwierdzają zarówno zawodnicy biorący udział w rywalizacji o tytuł najszybszego narciarza lub snowboardzisty sezonu jak i zgromadzona na stoku, dopingująca ich publiczność.

Pierwszy przystanek tegorocznej edycji Red Bull Zjazd na Krechę odbędzie się już w najbliższą sobotę, 23 stycznia, w Jurgowie. Warunki narciarskie w stacji są znakomite. Dzięki silnym mrozom, które panują na południu Polski od początku stycznia, pokrywa śnieżna na trasach ma grubość od 40 do nawet 150 cm!

Na najbliższą sobotę zapowiadana jest piękna słoneczna pogoda, więc wszystko wskazuje na to, że inauguracja tegorocznej rywalizacji odbędzie się w znakomitej zimowej oprawie.

Red Bull Zjazd Na Krechę (fot. M. Kin)

Red Bull Zjazd Na Krechę (fot. M. Kin)

Aby wystartować w Red Bull Zjazd na Krechę 2016 wystarczy mieć skończone 16 lat, sprawne narty lub deskę snowboardową i dość odwagi, by zmierzyć się z najszybszymi. Rejestracja na stronie: www.redbull.pl/zjazdnakreche potrwa do piątku do godziny 9 rano, ale do udziału będzie można zapisać się jeszcze w dniu imprezy od godziny 8:00 w biurze zawodów, zlokalizowanym w karczmie przy mecie. Jest o co walczyć, bo obok tytułu zwycięzcy Red Bull Zjazd na Krechę, na najszybszych czekać będą również nagrody ufundowane przez partnerów imprezy firmy GoPro, HEAD, Quiksilver oraz Roxy.

I PAMIĘTAJCIE, KTO PIERWSZY TEN LEPSZY!

HARMONOGRAM RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ 2016:

  • 23 stycznia – Jurgów, stacja JurgówSki
  • 30 stycznia – Zieleniec, stok Gryglówka
  • 6 lutego – Szczyrk, Juliany
  • 13 lutego – Zakopane, Polana Szymoszkowa

Informacja prasowa

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn