Z Eigeru na… Eiger!! Czyli Roger Schäli z wizytą we Wrocławiu

przez Administrator | Opublikowano 17 listopada 2014 16:06

Już w najbliższy piątek wrocławska ściana Eiger gościć będzie wyjątkowego gościa – Roger Schäli, zawodnik międzynarodowego zespołu SALEWA alpineXtrem Team, odwiedzi obiekt w roli nie tylko prelegenta, ale i… routesettera.

Akcja Roger

Boulderowy Piątek, czyli tradycyjne wspinaczkowe zmagania organizowane regularnie na ścianie Eiger nabiorą w najbliższej odsłonie nowego wymiaru. Oprócz standardowego setu 15 przystawek przygotowanych przez rezydentów, zawodnicy i zawodniczki zmierzą się również z baldami bonusowymi przygotowanymi przez samego Szwajcara.

Na uporanie się z przystawkami (najlepiej wszystkimi!) przewidziano trzy godziny, a chyba nie trzeba mówić, że jest o co powalczyć: specjalnie na tą okazję SALEWA przygotowała nagrody dla zwycięzców oraz prezenty (tak, tak, w tym roku Święta przyszły wcześniej :) do rozlosowania wśród tych, którzy podejmą wyzwanie i pokonają wszystkie propozycje Rogera!

Impreza startuje od 18:00, a od 21:00, jakby emocji było mało i by zdjąć presję z liczących wyniki, Roger opowie o swoich skalnych podbojach i doświadczeniach zebranych w górach, m.in. na północnej ścianie tego prawdziwego groźnego i mroźnego Eigeru.

Tak więc jeśli jeszcze nie macie sprecyzowanych planów na koniec tygodnia lub nie jesteście wystarczająco zadowoleni z dotychczasowych, wpadajcie do Wrocławia i zakończcie ten tydzień aktywnie u podnóża Eigeru!

Info dostępne też na FB wydarzenia

Powered by SALEWA i Sklepy Górskie Skalnik

Monika Młodecka

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn