Co włożyć na trening, gdy zimno? Propozycje od Brubeck

przez Administrator | Opublikowano 28 listopada 2014 12:08

Najczęstszą przyczyną przeziębienia jest… przegrzanie. Wie o tym każdy, kto choć raz zgrzał się podczas treningu w chłodniejsze dni, a potem był zmuszony postać przez chwilę bez ruchu na zimnie. Naszemu organizmowi nie służą wahania temperatury. Na szczęście z pomocą przychodzi technologia termoaktywna, którą w swoich produktach stosuje Brubeck.

thermo7

Kolekcja THERMO to okręt flagowy marki Brubeck. Dzięki zastosowanej w niej technologii termoaktywnej możemy naturalnie odpowiadać na potrzeby ciała i nie dopuszczać ani do przegrzania ani do wychłodzenia, nawet podczas niskich temperatur. Dwuwarstwowa, oddychająca konstrukcja dzianiny minimalizuje ryzyko przegrzania. Wewnętrzna warstwa odpowiada za szybkie odbieranie i odprowadzanie potu z powierzchni skóry. Dzięki temu zachowujemy komfort nawet podczas intensywnego wysiłku i unikamy wrażenia „przyklejonej” do pleców, mokrej koszulki. Warstwa zewnętrzna dzianiny pełni funkcję termoizolacyjną, czyli nie pozwala na przedostanie się chłodnego powietrza do wewnątrz i utratę naturalnego ciepła. Taki system sprawia, że nadmiar ciepła z organizmu jest swobodnie odprowadzany w postaci potu, ale jednocześnie skóra pozostaje sucha, więc nie ma niebezpieczeństwa, że przemoczona koszulka czy spodnie zaczną nas wychładzać.

Thermo_IMG_7235 ok

Thermo_IMG_7231 ok

W kolekcji THERMO dostępne są bluzy i spodnie zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Zadbano w nich także o szczegóły – w strefach o wzmożonej potliwości zastosowano strukturę siatki wspomagającą transport wilgoci. Wzmocnienia na kolanach, łokciach, barkach oraz dodatkowo wzdłuż bocznej linii torsu i pleców pomagają uniknąć otarć oraz dodatkowo ocieplają. Bezuciskowe ściągacze przy kostkach, nadgarstkach, szyi oraz na biodrach ograniczają ryzyko przedostawania się zimnego powietrza pod dzianinę. Dzianina jest antyalergiczna – nie powoduje uczuleń i podrażnień oraz bakteriostatyczna – hamuje powstawanie brzydkich zapachów. Kolekcja THERMO polecana jest do różnych aktywności w niskich temperaturach.

IMG_7223 ok

IMG_7228 ok

  • Bluza męska THERMO z długim rękawem – 124,99 zł
  • Bluza damska THERMO z długim rękawem – 114,99 zł
  • Spodnie męskie THERMO z długą nogawką – 99,99 zł
  • Spodnie damskie THERMO z długą nogawką – 89,99 zł

Więcej na www.brubeck.pl

Informacja prasowa marki Brubeck

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn