COMFORT WOOL – Brubeck – nie tylko dla aktywnych

przez Administrator | Opublikowano 23 października 2014 14:28

Coś dla pasjonata sportu i outdooru jak i dla domowego ciepłoluba. Na długie wieczory w zasypanym śniegiem schronisku lub po to, by po prostu czuć się ciepło i wygodnie w pracy czy w domu. Wełna merynosów przyjemnie otuli w chłodne jesienno-zimowe dni.

Pudelka_comfort_wool_male

Comfort Wool marki Brubeck to najwyższej jakości bielizna codziennego użytku nie tylko dla aktywnych. Zastosowano w niej miękką, bardzo cienką i delikatną 100% wełnę z owiec merynosów. Merynosy w naturze żyją w ekstremalnych warunkach klimatycznych wysokich gór, przez co wełna z nich pozyskiwana cechuje się wyjątkowymi właściwościami termoaktywnymi. Skutecznie pomaga w utrzymaniu stałej temperatury ciała, chroniąc organizm przed wyziębieniem i przegrzaniem.

Dzięki dużej elastyczności wełny bielizna nie gniecie się i nie wypycha. Idealnie dopasowuje się do ciała, dając dużą swobodę w doborze kolejnych warstw odzieży. Dzięki temu doskonale nadaje się pod strój casual i sportowy, sprawdzając się zarówno podczas uprawiania zimowych sportów, jak i w czasie codziennej miejskiej bieganiny, kiedy za oknem ziąb. Produkty zostały przebadane dermatologicznie – nie podrażniają i nie powodują uczuleń. Bielizna z tej kolekcji sprzedawana jest w eleganckich opakowaniach, więc doskonale nada się na mikołajkowy lub gwiazdkowy upominek.

  • Koszulka męska z długim rękawem COMFORT WOOL – 99,99 zł
  • Koszulka damska z długim rękawem COMFORT WOOL – 89,99 zł

Więcej na www.brubeck.pl

Informacja prasowa marki Brubeck

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn