Polska firma QBL zwycięzcą nagrody ISPO AWARD!

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 22 stycznia 2014 19:23

Do targów ISPO MUNICH zostało jeszcze kilka dni, ale już dziś wiemy, że nagrodę ISPO AWARD otrzymała polska firma –  QBL, za regał Snb Rental-Universal przeznaczony do przechowywania sprzętu zimowego.

logo_

Regał Snb Rental-Universal przeznaczony do przechowywania sprzętu zimowego jest wyjątkowo uniwersalny oraz funkcjonalny dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań i pomysłowej konstrukcji. Umożliwia ona rozmieszczenie głównych elementów regału w różnych konfiguracjach w zależności od potrzeb użytkownika. Można więc dostosować regał do przechowywania osobno lub jednocześnie nart, snowboardów, wiązań oraz kijów narciarskich. Wysoką pojemność produktu w odniesieniu do poszczególnych grup sprzętu zapewniają sprawdzone sposoby trzymania nart, czy kijów oraz nowatorski pomysł przechowywania snowboardów w pozycji wertykalnej przy pomocy specjalnych plastikowych grzebieni.

winner_pl

Konstrukcja wykonana jest w większości ze stali cynkowanej, malowanej proszkowo oraz elementów aluminiowych i plastikowych. Budowa produktu ma dawać wrażenie prostoty, minimalizmu, zwracając uwagę na solidność i trwałość konstrukcji. Cechy te uwydatniają proste linie, nieskomplikowane kształty, gruba stal, odkryte śruby, czy ciężki kosz umieszczony na ramie regału. Wrażenie ciężkości równoważą lekkie aluminiowe oraz kolorowe plastikowe elementy.

Ceremonia wręczenia nagród ISPO odbędzie się 27. stycznia 2014 o godz. 16:00 w hali A6. Więcej informacji o firmie QBL znajduje się na stronie: qbl.pl. Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Źródło: ISPO

Wyświetlam 1 Comments
Dodaj swój komentarz
  1. […] polska marka z nagrodą ISPO AWARD! Niedawno pisaliśmy o sukcesie marki QBL, teraz czas na markę Nobile z Bielska-Białej, która otrzymała nagrodę w kategorii Action. […]

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn