Odzież marki Black Diamond w sklepie Polar Sport

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 03 października 2013 13:46

Na łamach Outdoor Magazynu zapowiadaliśmy już odzieżowy debiut marki Black Diamond, znanej dotychczas głównie ze sprzętu wspinaczkowego i narciarskiego. Teraz odzież amerykańskiego producenta można oglądać i kupić w krakowskim sklepie Polar Sport. 

Jest to z pewnością wyróżnienie dla sklepu Polar Sport, gdyż przedstawiciele marki Black Diamond od początku zapowiadali, że kolekcja odzieży pojawi się tylko w wybranych sklepach na świecie. W Polsce padło właśnie na Kraków.

bd

Wśród produktów Black Diamond znajdziemy techniczne bluzy i spodnie, a także szeroki wybór kurtek zewnętrznych i puchowych – kolekcja przeznaczona jest dla zaawansowanych miłośników wspinaczki i alpinizmu.

Wśród technologii i materiałów w odzieży Black Diamond na wyróżnienie zasługują produkty marek SchoellerPolartecPertex oraz PrimaLoft.

Więcej informacji o kolekcji znajduje się na naszych stronach, a o konkretnych produktach na stronie polarsport.pl.

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn