Pajak Sport x Lange & Lange – Capsule Collection

przez Piotr Turkot | Opublikowano 04 października 2016 12:34

LANGE & LANGE Design wraz z PAJAK SPORT przedstawiają limitowaną kolekcję odzieży puchowej i akcesoriów. Obie firmy wywodzą się z tradycji rodzinnych. Połączyła ich wspólna pasja do projektownia i miłość do gór.

PAJAK SPORT to rodzinna firma zarządzana przez zespół młodych zaangażowanych ludzi, którzy łącząc swoje pasje tworzą funkcjonalny i niezawodny ekwipunek dla aktywnych ludzi kochających góry i podróże. Firma powstała w 1983 roku, a jej założycielami są Ewa i Andrzej Pająk.

LANGE & LANGE Design istnieje od 2008 roku , założycielami biura są bracia Aleksander i Gustaw Lange. Mieści się w Warszawie w Polsce. Współpracowało z takimi markami jak Quiksilver, Redbull, MINI czy BMW.

Kolekcja Pajak Sport i Lange&Lange - prezentacja produktów (art direction: Lang&Lange, fot. Marek Ogień, model: Maciek Skupiński)

Kolekcja Pajak Sport i Lange&Lange – prezentacja produktów (art direction: Lang&Lange, fot. Marek Ogień, model: Maciek Skupiński)

Inspiracją do kolekcji były kombinezony ciśnieniowe pilotów ponad dźwiękowych z okresu “zimnej wojny” oraz styl i ubiory puchowe złotej ery polskiego himalaizmu.

Celem projektu było wprowadzenie technologicznej odzieży (High Performance) w miejską przestrzeń (Street / Lifestyle).

W projektach połączone zostały najnowsze technologie (Super lekkie japońskie tkaniny TOREX™ Airtastic™ producenta TORAY ), jak i klasyczne rozwiązania (100% polski puch gęsi). Założeniami przy tworzeniu kolekcji była funkcjonalność, kompaktowość, lekkość oraz dobry komfort cieplny użytkownika.

W skład kolekcji wchodzi:

Kolekcja Pajak Sport i Lange&Lange - kurtka Phantom Anorak

Kolekcja Pajak Sport i Lange&Lange – kurtka Phantom Anorak

Kolekcja Pajak Sport i Lange&Lange - kurtka Phantom Anorak

Kolekcja Pajak Sport i Lange&Lange – kurtka Phantom Anorak

Phantom Anorak
Kurtka puchowa

Wykonana z ultralekkiej tkaniny TOREX™ Airtastic™ kurtka Anorak to nowatorski projekt biura Lange & Lange. Możliwość rozpięcia kurtki po obu stronach. Ergonomiczny krój, niska waga i wypełnienie z polskiego puchu gęsiego zapewniają optymalny komfort cieplny. Kurtka wkładana przez głowę – stylistyką nawiązuje do lat osiemdziesiątych. Dodatkowe kieszenie na klatce piersiowej i z tyłu na plecach pomieszczą niezbędne akcesoria.

Kolekcja Pajak Sport i Lange&Lange - krótkie spodnie puchowe Phantom Cargo

Kolekcja Pajak Sport i Lange&Lange – krótkie spodnie puchowe Phantom Cargo

Phantom Cargo
Krótkie spodnie puchowe

Wykonane z ultralekkiej tkaniny TOREX™ Airtastic™ spodnie Cargo to nowatorski projekt biura Lange & Lange. Możliwość rozpięcia spodni wzdłuż nogawek pozwala na ich włożenie lub ściągnięcie bez konieczności zdejmowania butów. Idealne jako warstwa ocieplająca po treningu lub długiej wędrówce.

Strony: 1 | 2 | 3

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn