Rodzinny piknik kajakowo-supowy

przez Administrator | Opublikowano 16 maja 2016 16:01

Jesteś aktywny? Lubisz spędzać czas na wodzie? A może jeszcze tego nie próbowałeś? Zapraszamy na imprezę, na której na pewno będziesz się świetnie bawić.

13164187_969351623160539_1145786574748059600_n

Kajaki, kanadyjki i supy, to jedne z najłatwiejszych form wypoczynku na wodzie. Podpowiemy gdzie najlepiej pojechać na pierwsze rodzinne spływy, jak zapakować się do kanadyjki w cztery osoby z bagażem, a także gdzie w Trójmieście wypożyczyć supa.

W programie:

KAJAKI i KANADYJKI:

Do dyspozycji będziecie mieć kajaki 2 osobowe z trzecim miejscem dla dziecka max. do 6 lat, stabilne rodzinne kanadyjki dla 3-4 osób. Wszystkim zapewniamy bezpieczeństwo w postaci kamizelek asekuracyjnych dostępnych we wszystkich rozmiarach. Spacer po jeziorze z instruktorem.

Instruktor Damian :)

Instruktor Damian :)

Zabawę na kajakach umożliwia wam Kajaki. Hydrostacja Wypożyczalnia rzeka Wda. www.hydrostacja.pl

SUPY:

Zapewnimy deski wszelkiej maści duże i mniejsze. Wszystko po to byś miał w czym wybierać. Jeśli nie posiadasz pianki, a chcesz skorzystać ze SUPów poinformuj nas o tym przed imprezą.

Instruktor Szulik :)

Instruktor Szulik :)

Zabawę na SUPach zapewnia wam abcsurf.pl www.abcsurf.pl

LOSOWANIE NAGRÓD:

Dodatkowo mamy dla wszystkich uczestników do rozlosowania nagrody rzeczowe w postaci produktów marki FJORD NANSEN ufundowane przez Globtrek. com – Outlet Turystyczny oraz Tuttu.pl Gdańsk – specjaliści od odzieży i sprzętu turystycznego. Do rozlosowania 15 nagród.

Strony: 1 | 2 | 3

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn