Rodzinny piknik kajakowo-supowy

przez Administrator | Opublikowano 16 maja 2016 16:01

Jesteś aktywny? Lubisz spędzać czas na wodzie? A może jeszcze tego nie próbowałeś? Zapraszamy na imprezę, na której na pewno będziesz się świetnie bawić.

13164187_969351623160539_1145786574748059600_n

Kajaki, kanadyjki i supy, to jedne z najłatwiejszych form wypoczynku na wodzie. Podpowiemy gdzie najlepiej pojechać na pierwsze rodzinne spływy, jak zapakować się do kanadyjki w cztery osoby z bagażem, a także gdzie w Trójmieście wypożyczyć supa.

W programie:

KAJAKI i KANADYJKI:

Do dyspozycji będziecie mieć kajaki 2 osobowe z trzecim miejscem dla dziecka max. do 6 lat, stabilne rodzinne kanadyjki dla 3-4 osób. Wszystkim zapewniamy bezpieczeństwo w postaci kamizelek asekuracyjnych dostępnych we wszystkich rozmiarach. Spacer po jeziorze z instruktorem.

Instruktor Damian :)

Instruktor Damian :)

Zabawę na kajakach umożliwia wam Kajaki. Hydrostacja Wypożyczalnia rzeka Wda. www.hydrostacja.pl

SUPY:

Zapewnimy deski wszelkiej maści duże i mniejsze. Wszystko po to byś miał w czym wybierać. Jeśli nie posiadasz pianki, a chcesz skorzystać ze SUPów poinformuj nas o tym przed imprezą.

Instruktor Szulik :)

Instruktor Szulik :)

Zabawę na SUPach zapewnia wam abcsurf.pl www.abcsurf.pl

LOSOWANIE NAGRÓD:

Dodatkowo mamy dla wszystkich uczestników do rozlosowania nagrody rzeczowe w postaci produktów marki FJORD NANSEN ufundowane przez Globtrek. com – Outlet Turystyczny oraz Tuttu.pl Gdańsk – specjaliści od odzieży i sprzętu turystycznego. Do rozlosowania 15 nagród.

PIKNIK:

W cenie biletu zapewniamy wam także ognisko z kiełbaskami. Dodatkową atrakcją będzie boisko do badmintona

Termin: 20 maja 2016r. w godzinach 17:00 – 20:00

Gdzie: Jezioro Wysockie – Gdańsk Osowa

Bilet: 10zł

Atrakcje: kajaki, kanadyjki, SUPy, losowanie nagród, ognisko, badminton

UWAGA! W razie niepogody przełożymy imprezę, a chętnych poinformujemy do czwartku 19 maja. W takim wypadku przy niepogodzie sprawdzajcie swoje maile :).

Zabawa odbędzie się w grupach. Pierwsza grupa kajakowa oraz pierwsza grupa supowa wystartuje o godzinie 17:00. Druga grupa kajakowa oraz druga grupa supowa wystartuje o 18:00.

Aby wziąć udział w pikniku należy zgłosić się mailowo na adres: info@hydrostacja.pl (zapis na kajaki) oraz ms@abcsurf.pl (zapis na supy), zostawiając poniższe informacje:

Imię i nazwisko:

Liczba zgłaszanych przez Ciebie osób:

Nr telefonu:

E-mail:

Preferowane godziny kajaki: 17-18 lub 18-19

Preferowane godziny supy: 17-18 lub 18-19

UWAGA! Warunkiem uczestnictwa jest zapis do naszych newsletterów:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług od globtrek.com, hydrostacja.pl, abcsurf.pl oraz tuttu.pl.

Zapraszamy. Więcej na stronie wydarzenia:
RODZINNY PIKNIK KAJAKOWO-SUPOWY

https://www.facebook.com/events/730304130405239/

Informacja organizatorów

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn