Majesty DEMOTour – darmowe testy sprzętu narciarskiego w lutym

przez Michał Gurgul | Opublikowano 25 stycznia 2019 15:13

Majesty to polski producent profesjonalnych nart freeride’owych i skiturowych. W lutym będziemy mieli trzy okazje, aby za darmo przetestować najnowsze deski z grupy RESORT. Tego typu wydarzenia to najlepsza okazja, aby dobrać odpowiedni dla siebie sprzęt.

W dniach 9-10 luty 2019 Majesty DEMOTour odwiedzi Czarny Groń w Rzykach, a następnie pojawi się w północnej Polsce podczas Cziken Winter Festiwal w dniach 16-17.02.2019 w ośrodku Kurza Góra. Na zakończenie tegorocznego DEMOTouru w ostatni weekend lutego (22-24.02.2019) testować będziemy w Szczyrku na Beskid Sport Arena.

Organizatorzy Majesty DEMOTour:

Podczas wszystkich przystanków, szukajcie naszego namiotu testowego gdzie będą czekały na Was najnowsze modele grupy RESORT, czyli narty all-mountain stworzone z myślą o oczekiwaniach współczesnych narciarzy co do designu oraz właściwości technicznych. Podczas eventów będziecie mogli nieodpłatnie i bez limitów testować nasze narty oraz wymienić z nami cenne uwagi. Do zobaczenia!

Zespół reprezentujący polską markę podczas testów nart i pokazów jazdy wykorzystuje odzież Helly Hansen.

Majesty Ski i Helly Hansen (fot. materiały Helly Hansen)

***

Terminy nadchodzących imprez oraz adresy ośrodków:

Majesty DEMOTour – darmowe testy sprzętu narciarskiego w lutym (fot. Marcin Kin)

Informacja prasowa

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn