LYO BISTRO BAR

przez Michał Gurgul | Opublikowano 27 listopada 2018 11:28

W tym roku zapraszamy ponownie do STREFY BISTRO na poziomie -1, przygotowanej przez naszego rodzimego producenta żywności liofilizowanej, markę LYOFOOD.

Razem – w strefie relaksu LYOFOOD podczas 15. KFG (fot. Adam Kokot / KFG)

W MENU znajdą się całkowicie nowe smaki wyprawowych posiłków, w tym produkty bezglutenowe, ekologiczne, wegańskie i wegetariańskie.

Nowe dania LYOFOOD (fot. LYOFOOD)

Będziecie mogli wypić dobrą kawę, ogrzać się przy pysznej owocowej i ziołowej herbatce i posilić słodkim ciasteczkiem, wszystko na bazie liofilizowanych produktów, no może z wyjątkiem kawy.

LYO BISTRO BAR (fot. FYOFOOD)

Dla najmłodszych LYO we współpracy z robiesobiedizajn.pl przygotowało GÓRY KREATYWNOŚCI.

Tak będzie wyglądała strefa dla najmłodszych przygotowana przez LYO we współpracy z robiesobiedizajn.pl (fot. Jeziorscy Fotografia)

Drewniana instalacja z atrakcjami typu Busy-Boards, na której znajdzie się plenerowa kuchnia, górskie klocki 3D, zabawa z ruchomym piaskiem kinetycznym i kulodrom ukazujący, jak zwierzątka przygotowują się do zimy, tworząc systemy podziemnych korytarzy.

Tak będzie wyglądała strefa dla najmłodszych przygotowana przez LYO we współpracy z robiesobiedizajn.pl (fot. Kamil Jeziorski)

Informacja prasowa

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn