Bilety i program 16. KFG. Festiwal rusza 28 listopada!

przez Michał Gurgul | Opublikowano 05 listopada 2018 9:37

Blisko, coraz bliżej… Już za trzy tygodnie rusza 16. Krakowski Festiwal Górski. Potrwa od 28 listopada do 2 grudnia. Najwyższy czas zaopatrzyć się w bilety!

Publiczność… (fot. Adam kokot / KFG)

Kilka dni temu ruszyła sprzedaż karnetów i biletów na 16. KFG. Zakupu można dokonać za pośrednictwem systemu Ekobilet.pl lub na samym festiwalu. Można także wybierać między karnetem 5- i 3-dniowym lub biletami na pojedyncze dni. Wszystkie szczegóły znajdziecie pod tym linkiem.

W tym roku krakowski festiwal potrwa dwa dni dłużej. Już w środę 28 listopada zapraszamy na wyjątkowy pokaz w Kinie Kijów. Czeka na Was 100-minutowa uczta z solistą wszech czasów, Alexem Honnoldem – czyli głośny obraz Free Solo (reż. Elizabeth Chai Vasarhelyi i Jimmy Chin). A w kulisy przejścia przez Alexa Freeridera na El Capitanie wprowadzi widzów Konrad Ociepka – pierwszy wśród Polaków, który pokonał tę drogę klasycznie. Początek o godzinie 20.00.

Z kolei w czwartek, tym razem w Multikinie, dwa seanse. Na początek Mountain w reżyserii Jennifer Peedom, a następnie The Holy Mountain Reinholda Messnera.

Wszystkie wspomniane dokumenty biorą udział w Międzynarodowym Konkursie Filmowym 16. KFG. Pełną listę zagranicznych obrazów znajdziecie TUTAJ.

Na stronie KFG znajduje się także szczegółowy program festiwalu i sylwetki tegorocznych gości. Zaglądajcie!

Brunka

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn