10. edycja Urban Highline Festival 2018 już wkrótce!

przez Michał Gurgul | Opublikowano 04 lipca 2018 9:17

W dniach 25-29 lipca odbędzie się 10. edycja największego w Polsce festiwalu dla slacklinerów. Jak co roku w miejskiej przestrzeni Lublina pojawią się liczne taśmy highline, a na nich – zawodnicy z całej Europy. W programie nie zabraknie również dodatkowych atrakcji.

Kadr z filmowej relacji z UHF 2016 autorstwa Wojtka Kozakiewicza (fot. urbanhighline.pl)

Festiwal w Lublinie to wyjątkowa okazja aby przyjrzeć się popisom wytrawnych slacklinerów, którzy pokonywać będą metry rozciągniętych pomiędzy budynkami taśm highline oraz wykonywać ewolucje na rozwieszonych wysoko nad ziemią trickline’ach. Urban Highline Festival 2018 to również okazja do nauki i szlifowania własnych umiejętności w atmosferze dobrej zabawy.

Jak piszą organizatorzy festiwalu:

Niebo po raz kolejny opanują nie anioły, czy gołębie, a highlinerzy, którzy przysłonią słońce blaskiem umiejętności i brawurą swoich kroków.

Wśród gości specjalnych tegorocznej, 10. edycji UHF znajduje się dwójka znanych niemieckich slacklinerów: Dany Schmidt i Friedi Kuhne oraz Francuz Pablo Signoret.

Dany Schmidt (fot. Urban Highline Festival)

Podczas festiwalu odbędą się również projekcje oraz konkurs filmów o tematyce slacklinerskiej.

Atmosferę festiwalu oraz cieszącej się coraz większą popularnością aktywności jaką jest slackline, oddaje krótki film przygotowany przez organizatorów UHF:

Urban Highline Festival 2018 jest imprezą towarzyszącą innemu dużemu wydarzeniu o wieloletniej tradycji. W dniach 26-29 lipca w Lublinie odbywa się bowiem Carnaval Sztukmistrzów. Więcej informacji na temat tego festiwalu znajduje się na stronie organizatora.

Więcej informacji i aktualności na temat UHF 2018 znajduje się na facebookowym fanpage’u wydarzenia.

Michał Gurgul
źródło: urbanhighline.pl

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn