Konkurs GETAWAY – wyniki

przez Michał Gurgul | Opublikowano 16 maja 2018 9:15

Przedstawiamy zwycięzców konkursu, w którym nagrodami były 3-dniowe podwójne zaproszenia na festiwal GETAWAY, który odbędzie się w Poznaniu, już w najbliższy weekend.

Przypominamy pytanie konkursowe:

Którą ze swoich dotychczasowych podróży Mateusz Waligóra, gość festiwalu GETAWAY, uważa za najtrudniejszą? – a przynajmniej tak nam powiedział w październiku 2017 :).

Jako poprawną odpowiedź przytoczymy słowa samego Mateusza, który tak odpowiedział na to pytanie w wywiadzie dla Outdoor Magazynu:

“Zdecydowania samotny rowerowy trawers Canning Stock Route w Australii. To była przygoda wyczerpująca w każdym tego słowa znaczeniu. To właśnie wtedy zakochałem się w pustyniach, a tak naprawdę myślę, że po prostu uzależniłem się od adrenaliny.”

Spośród osób, które udzieliły poprawnej odpowiedzi, w drodze losowania, wyłoniliśmy trójkę zwycięzców. Oto oni:

  • Anna S.
  • Judyta K.
  • Mateusz J.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się niebawem. Każda z trzech wylosowanych osób otrzyma podwójny 3-dniowy karnet na festiwal GETAWAY uprawniający do wstępu zwycięzcy konkursu oraz osoby towarzyszącej.

Program festiwalu GETAWAY oraz informacje o gościach, warsztatach i filmach  znajdują się na stronie: getawayfestival.pl

Dodatkowo aktualne informacje publikowane są na facebookowym profilu GETAWAY.

Redakcja

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn