Garmin Forerunner 645 Music dostępny w sprzedaży

przez Administrator | Opublikowano 26 marca 2018 13:48

Zaawansowana dynamika biegu i narzędzia do monitorowania wydajności sprawiają, że Garmin Forerunner 645 Music, to doskonały towarzysz każdego biegacza, który pozwoli zaplanować cykl treningowy i przygotować się do następnych zawodów.

Jednak wielu osobom do efektywnego biegania potrzebny jest jeszcze jeden element – muzyka. Dzięki wbudowanej pamięci nowy zegarek pomieści nawet do 500 utworów! Do tego, by ulubiona muzyka była dostępna dosłownie pod ręką potrzebne będą już tylko bezprzewodowe słuchawki, które łącząc się poprzez Bluetooth z zegarkiem, dostarczą wysokiej jakości dźwięku. Tu wiele osób z pewnością ucieszy wiadomość, że każdy kto kupi i zarejestruje do końca kwietnia zegarek Garmin 645 Music otrzyma 50% zniżki na zakup słuchawek Method Wireless od firmy Skullcandy

Drugim niewątpliwym atutem nowego Forerunnera jest możliwość płatności dzięki usłudze Garmin Pay. Pozwala ona na dokonywanie transakcji zbliżeniowych zegarkiem we wszystkich tych sytuacjach, kiedy nie mamy, albo nie chcemy zabierać ze sobą portfela czy kart płatniczych. Może to być poranne bieganie, trening siłowy, start w zawodach, czy też zakupy po pracy.

Wystarczy kilka dotknięć, aby uzyskać dostęp do usługi Garmin Pay z poziomu zegarka. Po wybraniu odpowiedniej karty ze swojego wirtualnego portfela przytrzymujemy nadgarstek w pobliżu czytnika kart i — gotowe! Nie potrzebna jest gotówka, karty, czy telefon. Co ważne, kod pin wpisywany jest tylko raz, po założeniu zegarka na rękę. Działa przez 24h, pod warunkiem, że urządzenie znajduje się na nadgarstku i możliwy jest odczyt pulsu przez czujnik optyczny. W momencie zdjęcia zegarka, lub po upływie dobry, wirtualny portfel się zamyka.

Urządzenia Garmin towarzyszą użytkownikom w czasie aktywności na świeżym powietrzu, uprawiania sportu, ale i w życiu codziennym. Możliwość odtwarzania muzyki i dokonywania szybkich, bezpiecznych i wygodnych transakcji zbliżeniowych sprawia, że mogą oni wykorzystywać je na jeszcze więcej sposobów.

 

Informacja prasowa

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn