Adam Kokot wybrany do Best Adventure Photos 2017 magazynu National Geographic

przez Administrator | Opublikowano 14 grudnia 2017 16:01

Adam Kokot po raz kolejny pokazuje, że należy do czołówki fotografów górskich. Jego zdjęcie zostało uznane przez edytorów magazynu “National Geographic” za jedno z 22 najlepszych zdjęć roku 2017 w kategorii Adventure.

Wspina się Dominik Kubica (fot. Adam Kokot)

Adam Kokot (rocznik 1981) fotografuje wspinanie i inne sporty akcji od lat a debiutował w 2007 roku. Jestem laureatem oraz finalistą wielu prestiżowych konkursów fotograficznych. W 2010 roku fotografia z piachów z Michałem Królem zwyciężyła w swojej kategorii w ważnym w międzynarodowym konkursie fotograficznym Red Bull Illume. Adam był też finalistą lub zdobywał nagrody na Memorial Maria Luisa, WKF National Geographic, Grand Press Photo.

Jego prace ukazały się w Polityce, RedBulletin, Rangefinder (USA), Tygodniku Powszechnym, Focus, Better Photography (Indie), SnowBoard,Raus Magazine (Niemcy) Tygodniku Podhalańskim, Dzienniku Polskim, Bieganie,Risk (Rosja), Extremium, Magazynie Górskim, Foto oraz w Onet.pl, wspinanie.pl, nationalgeographic.com.

Przyciągnięcie uwagi edytorów “National Geographic” to ogromna sztuka. Do tej redakcji trafia tysiące zdjęć najlepszych fotografów. Gratulujemy!

Wszystkie wyróżnione prace możecie zobaczyć tutaj. Więcej wspinaczkowych prac Adama tutaj.

Wojciech Słowakiewicz/wspinanie.pl

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn