Możliwość darmowych testów obuwia Hoka One One podczas Rzeźnickiego Festiwalu Biegowego

przez Administrator | Opublikowano 09 czerwca 2017 12:06

Hoka One One, producent innowacyjnych butów biegowych, oferuje możliwość darmowego przetestowania flagowych modeli ze swojej kolekcji. Testy odbędą się w dniach 10 – 17 czerwca podczas III Rzeźnickiego Festiwalu Biegowego, którego producent jest głównym sponsorem branżowym.

Łącznie na miłośników biegania czeka set złożony z 39 par obuwia. Znajdą się w nim kluczowe modele w różnych rozmiarach i kolorach, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zapisy startują od soboty 10.06 na stoisku Hoki, zlokalizowanym na Orliku w Cisnej – głównej bazie bieszczadzkiego festiwalu.

W ramach setu dostępną będą flagowe, wielokrotnie nagradzane modele trailowe, takie jak Speedgoat, Challenger ATR w wersjach 2 i 3 czy Mafate Speed 1 oraz 2. Ponadto przetestować będzie można model Clifton w wersjach 2 i 3 – najpopularniejszy i najchętniej kupowany miejski but z kolekcji Hoki. Zasady wypożyczania butów dostępne są w Regulaminie oraz w namiocie producenta na Orliku w Cisnej.

Co więcej, dzięki współpracy z siecią Sklep Biegowy, i należącą do niej siecią Sklep Biegacza, producent przygotował możliwość zakupu najnowszych wersji wybranych modeli, na czele z wymienionymi powyżej. Wynoszący 15% rabat zrealizować będzie można zarówno na stoisku producenta w czasie Festiwalu, jak w stacjonarnych sklepach obu sieci, gdzie promocja obowiązywać będzie do końca czerwca.

Na czym polega niekonwencjonalność butów Hoka One One? Wyróżniają się one grubą i szeroką podeszwą, w której warstwa amortyzującej pianki jest średnio 2,5-raza grubsza niż w typowych butach biegowych. Jednocześnie stopa osadzona jest na tyle nisko, iż wysokość podeszwy nie ma negatywnego wpływu na stabilizację podczas biegu. Geometria buta i łódkowaty kształt podeszwy zapewniają dobre przetoczenie stopy i wymuszają lądowanie na śródstopiu, a nie na pięcie, przez co biegacz unika kontuzji spowodowanych niewłaściwą techniką biegu.

Informacja prasowa

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn