The North Face Mountain Festival 2017 – niezapomniana przygoda w szwajcarskim Lauterbrunnen

przez Piotr Turkot | Opublikowano 28 marca 2017 16:36

Jesienią tego roku w szwajcarskim Lauterbrunnen odbędzie się druga edycja The North Face Mountain Festival. Wydarzenie potrwa o jeden dzień dłużej (od 14 do 17 września), a organizatorzy przygotowali dwa razy więcej biletów. U stóp Eigeru będzie też można skorzystać z jeszcze większej ilości atrakcji!

The North Face Mountain Festival 2016

Na uczestników czekają warsztaty wspinaczkowe, biegowe, możliwość skoku na linie w kanionie, lotu na paralotni, czy wzięcia udziału w trekkingu w pięknych okolicach Eigeru. The North Face Mountain Festival, to nie tylko aktywność na szlaku, ale i okazja do wzięcia udziału w kursie gotowania podczas ekspedycji, czy nauki fotografii w terenie. Do tego należy dodać koncerty na żywo, inspirujące opowieści znanych sportowców z teamu The North Face i filmy wyświetlane na dużym ekranie. To wszystko czeka na odkrywców i pasjonatów aktywności na świeżym powietrzu, podczas The North Face Mountain Festival 2017.

The North Face Mountain Festival 2016

Bilety są już dostępne na stronie: www.thenorthface.com
Na najszybszych czekają specjalne ceny zaczynające się już od 199 euro.

Cena biletu zawiera:

  • wszystkie aktywności festiwalowe, takie jak biegi, wędrówki i wspinaczka,
  • warsztaty m.in. z gotowania na wyprawach, czy fotografii w terenie,
  • śniadanie w piątek, sobotę i niedzielę, a także obiad w sobotę wieczorem,
  • wstęp na prezentacje przygotowane przez sportowców teamu The North Face, koncerty i imprezy,
  • miejsce campingowe i dostęp do strefy sanitarnej z ciepłym prysznicem.

The North Face Mountain Festival 2016

“W 2016 roku przyjęliśmy podczas festiwalu wspaniałą grupę entuzjastów outdooru, począwszy od doświadczonych biegaczy, konczywszy na początkujących wspinaczach. Przybyli z całego świata, niektórzy z tak odległych miejsc jak Chiny, wszyscy z ogromną miłością do przygody, niesamowitych doświadczeń i oczywiście do matki natury. To stworzyło niewiarygodną atmosferę podczas imprezy, pozostawiając wiele trwałych wspomnień. W tym roku na The North Face Mountain Festival chcemy zaprosić dwukrotnie większą liczbę osób i przygotowujemy się do tego, by wszyscy przeżyli tu niezapomnianą przygodę. Plan jest taki, by zebrać całe doświadczenie z zeszłego roku i dodać do tego kilka nowych aktywności, aby stworzyć najlepszy na świecie górski festiwal.” – powiedział Giorgio Saviane, menedżer ds. marketingu marki, The North Face EMEA.


Uczestnicy The North Face Mountain Festival 2017 będą mogli przetestować zegarki GPS TomTom Adventurer z wbudowanym monitorem tętna, barometrem, kompasem i różnymi trybami aktywności.

Warto śledzić również wydarzenie na Facebooku, gdzie na bieżąco pojawiają się informacje dotyczące festiwalu.

Informacja prasowa The North Face

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn