Nowość od Tevy – lekkie sandały z kolekcji Terra-Float

przez Administrator | Opublikowano 04 kwietnia 2016 12:21

Amerykański potentat w segmencie sandałów wprowadził na europejski rynek nową, niezwykle oryginalną kolekcję – Terra-Float. W jej ramach dostępnych jest łącznie 12 modeli, równo podzielonych na damskie i męskie. Każdy opracowany na innym patencie w zakresie konstrukcji, z osobnym wzorem i kolorystyką. Spoiwem łączącym jest ich wyjątkowa lekkość, uniwersalność zastosowania i elegancki design.

Terra-Float Livia

Terra-Float Livia

Innowacyjna kolekcja Tevy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, którzy decydując się na zakup jednego modelu sandała, chcą korzystać z niego zarówno w mieście, jak i podczas outdoorowych aktywności. Terra-Float spełnia te założenia – niezależnie czy jest to leniwy dzień spędzony na plaży, czy wymagający marsz w nierównym terenie.

teva-Terra-Float

Zastosowanie typowego dla Tevy mocno nieszablonowego wzornictwa pozwala ponadto korzystać z Terra-Float jako miejskiego sandała casualowego. W parze z designem idzie zastosowanie patentów, które decydują o sukcesie kolekcji. Żaden z modeli nie byłby unikalnie lekki, gdyby nie podeszwa w technologii Float-Lite™ – grubsza na pięcie i stopniowo obniżana w kierunku palców. Opływowy kształt łączy z dużą odpornością na ścieranie. Innym kluczowym czynnikiem jest zastosowanie pianki  EVA w wyściółce, odprowadzającej nadmiar wilgoci i gwarantującej właściwe dopasowanie stopy użytkownika.

Kluczowym damskim modelem w ramach kolekcji jest Livia. Skrzyżowane, parciane paski na śródstopiu, w połączeniu z drugim paskiem tuż za palcami zapewniają stabilizację podczas długich marszów. Elegancji nadaje sandałowi wzór w nachodzące na siebie trójkąty, zaprojektowany w 2 wersjach kolorystycznych. Jeśli chodzi o modele męskie, za kluczowy uchodzi klasyczny Universal. Wyposażony jest on w nieco szersze, bardziej minimalistyczne zapięcie, pozbawione połączenia z piętą na wysokości śródstopia.  Do tego dochodzi zamszowa wyściółka z mikrofibry i zapinany, regulowany rzep na klamrę, co gwarantuje dobre dopasowanie stopy do sandała. Model dostępny w 4 wersjach kolorystycznych.

Terra-Float Livia

Więcej informacji na www.teva-eu.com.

Informacja prasowa Raven

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn