Oświadczenie dystrybutora DMM, firmy CAMPER, dotyczące akcji przywoławczej z 11 września 2015 roku

przez Administrator | Opublikowano 14 września 2015 16:23

W związku z ogłoszoną 11 września 2015 roku akcją przywoławczą firmy DMM karabinków z blokadą zamka (Screwgate, Quicklock Locksafe, Anti-Vibe), prosimy posiadaczy modeli wymienionych w ostrzeżeniu o sprawdzenie, czy posiadane przez Państwa egzemplarze pochodzą z wadliwej partii.

Według posiadanej przez nas wiedzy oraz zgodnie z systemem logistycznym DMM, wymienione     w przywołaniu serie karabinków DMM nie trafiły do Polski poprzez naszą firmę.

Nie wykluczamy jednak ryzyka pojawienia się na rynku karabinków z wadliwej serii nabytych poza oficjalną siecią dystrybucji w Polsce.

W związku z powyższym, zalecamy wszystkim użytkownikom karabinków DMM z blokadą zamka weryfikację, czy należące do nich egzemplarze objęte są akcją przywoławczą oraz – w przypadku stwierdzenia konieczności wymiany – kontakt ze sprzedawcą.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mailowy na adres: info@camper.pl

Marek Janeczek
CAMPER

DMM-akcja-przywolawcza-1

DMM-akcja-przywolawcza-2

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn