Pomoc dla Ani Tyszkiewicz. Rusza zbiórka pieniędzy

przez Administrator | Opublikowano 16 września 2015 11:49

31 sierpnia Ania Tyszkiewicz (Klub Wysokogórski Warszawa) uległa wypadkowi podczas wspinaczki w Tatrach Słowackich spadając z wysokości około 20 m. W wyniku upadku doznała bardzo ciężkich urazów głowy i kręgosłupa, a także narządów wewnętrznych. Po akcji ratunkowej została przetransportowana do szpitala w Popradzie, a stamtąd do specjalistycznego szpitala w Koszycach, gdzie przeszła szereg operacji. Obecnie znajduje się w stanie śpiączki farmakologicznej, jej stan jest krytyczny.

Ania Tyszkiewicz

Rodzina i bliscy Ani starają się sprowadzić ją do szpitala w Warszawie, gdzie czeka już na nią miejsce w jednym ze szpitali, niestety transport lotniczy – bo tylko taki wchodzi w grę w jej stanie, nie zostanie zrefundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Ubezpieczenie Ani – jak to często w takich przypadkach bywa – nie obejmowało  transportu chorego.

Koszt transportu to około 40 tys. zł.

Wpłat dla Ani można dokonać w każdej chwili przez stronę naszej Fundacji, klikając w link:www.fundacjakukuczki.pl/pages/darowizna.php a następnie wybierając wśród celów: „pomoc Ani Tyszkiewicz„. Dziękujemy w imieniu poszkodowanej.

Fundacja Wspierania Alpinizmu Polskiego
im. Jerzego Kukuczki

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn