Himalayan Camp 2015 na XXI Przystanku Woodstock

przez Administrator | Opublikowano 27 lipca 2015 13:28

Tegoroczna, V już edycja górskiej wioski na wzgórzu Akademii Sztuk Przepięknych rozpoczyna się 29 lipca i trwać będzie przez cały okres festiwalu Woodstock. Celem imprezy jest promocja aktywności sportowej wśród uczestników festiwalu i zachęcenie do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Camp obfitować będzie w wiele nowości, atrakcji i nagród, w tym voucherów rabatowych marki Regatta.

IMG_4283

IMG_5932

Himalayan Camp to miejsce, które może być źródłem inspiracji dla każdego amatora aktywnego spędzania czasu. Oprócz najpopularniejszych atrakcji z poprzednich edycji takich jak ścianka wspinaczkowa, Slack Line, prelekcje podróżników czy szkolenia sprzętowe, organizatorzy i partnerzy przygotowali też całkiem nowe wyzwania.

Każdego dnia chętne drużyny będą mogły spróbować swoich sił pokonując nowy, organizowany przez markę Regatta 6-ciobój sprawnościowy „Nie siedź! Rusz się!”. Zawody nie tylko sprawdzą zręczność, siłę i wytrzymałość śmiałków, ale zapewnią też zdrową dawkę śmiechu i dobrej zabawy. Dla najlepszych uczestników przewidziane są odjazdowe, woodstock-owe nagrody!

REGATTA_HC_RUSZ_ULOTKA_A5_3mm_spad_2-07-15

 

Ponadto Regatta przygotowała w tym roku wyjątkowy konkurs fotograficzny „Piękni z natury”, czyli wybory twarzy Przystanku Woodstock i marki Regatta. Na zwycięzców konkursu czeka profesjonalna sesja fotograficzna oraz vouchery rabatowe Regatta o wartości od 100 do 500 zł. Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie https://www.regatta.pl/woodstock-2015-konkurs-foto-r187.html

Ideą marki Ragatta jest wspierać osoby w każdym wieku w realizacji ich pasji i ambitnych celów. Konsekwentnie zachęcamy też do wychodzenia z domu, odkrywania świata i aktywnego spędzania czasu. Wierzymy, że ruch to nie tylko zdrowie, ale też źródło pozytywnej energii, którą zarazić chcemy wszystkich uczestników Himalayan Campu 2015 – mówi Zenon Raszyk z Regatta Polska.

Banery_400x300_WOODSTOCK_15_foto

IMG_4048

W programie Himalayan Campu także znalazły się też: szkolenia i Mistrzostwa Nordic Walking, zawody w płukaniu złota, Zawody Tableboulderowe czy pokazy filmów górskich w ramach woodstockowego KINA ADVENTURE. Liczne szkolenia i prelekcje to także doskonała okazja, by dowiedzieć się, jak bezpiecznie realizować podróżnicze marzenia i w jaki sposób przygotować się do wypraw. Pełny program Himalayan Campu 2015 i najnowsze informacje o planowanych atrakcjach można znaleźć na stronie: http://himalayancamp.pl.

Informacja prasowa marki Regatta

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn