Vibram Megagrip w tegorocznej kolekcji AKU

przez Administrator | Opublikowano 21 maja 2015 17:53

Od ponad 30 lat firma AKU, producent obuwia outdoorowego, dostarcza produkty najwyższej jakości, spełniające wymogi nie tylko współczesnego rynku, ale przede wszystkim konsumentów. Dedykuje swoje buty ludziom, dla których – oprócz jakości – ważne są wspólne wartości kulturowe. Współpracuje zarówno ze specjalistami w dziedzinie turystyki górskiej, alpinistami czy podróżnikami, jak i fachowcami w dziedzinie tworzenia technologii, które potem wykorzystywane są w produkowanych przez AKU butach. Współpraca ta ma na celu promowanie górskiego środowiska i autentycznej górskiej kultury oraz pomoc przy tworzeniu produktu, który przez długie lata będzie towarzyszył wymagającym użytkownikom.

AKU_ARRIBAIIGTX

Jednym z partnerów technologicznych jest firma VIBRAM®, która w kooperacji z AKU dostarcza klientom bezpieczeństwo i niezawodność na górskich szlakach. W 90 proc. modeli ze swoich kolekcji AKU stosuje wyjątkowe podeszwy projektowane we współpracy z firmą VIBRAM®, zarówno pod względem konstrukcji i kształtu podeszwy, jak i składu stosowanej gumy. Bieżnik projektowany jest z myślą o konkretnych wymaganiach użytkowników i specjalistycznych zastosowaniach obuwia.

megagrip

Wychodząc naprzeciw swoim klientom, AKU i VIBRAM® stworzyli nowy, udoskonalony produkt. Stosując specjalną mieszankę gumy i łącząc ją z dotychczas wykorzystywanymi przez AKU technologiami (jak specjalny materiał EVA, odpowiednio dopasowane i wyprofilowane wkładki) powstała podeszwa VIBRAM® S864 ALPINA MEGAGRIP. Jej zadaniem jest zapewnić nie tylko maksymalny komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i stabilność na mokrych powierzchniach. Mimo iż AKU wzbogaciło część produktów o nową podeszwę, ich cena pozostała bez zmian.

Nową, ulepszoną, podeszwę można spotkać w modelach: ALPINA PLUS LTR/GTX, ALPINA AIR GTX, TRANSALPINA GTX, FASTALPINA GTX, ALPINA LIGHT MID GTX, ALPINA LIGHT GTX, NUVOLA GTX, ARRIBA II GTX i AGUANA LIGHT.

Informacja prasowa

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn