Trening przed Letnim Biegiem Piastów

przez Administrator | Opublikowano 25 maja 2015 11:23

6, 10, 18 oraz 22 km – takie dystanse można pobiec w trakcie treningu przed Letnim Biegiem Piastów, na który 6 czerwca (sobota) o godz. 11 zaprasza Stowarzyszenie Bieg Piastów.

Początek na Polanie Jakuszyckiej. Zbiórka obok budynku, w którym jest biuro Biegu Piastów. Nie ma żadnych zapisów ani opłat.

Trasa Letniego Biegu Piastów (fot. Leszek Kosiorowski)

Trasa Letniego Biegu Piastów (fot. Leszek Kosiorowski)

Biegniemy drogą na Rozdroże pod Działem Izerskim, skąd można zawrócić na Polanę Jakuszycką i pokonać w sumie 6 km, bądź biec dalej na Orle i stamtąd zawrócić przebiegając 10 km.

Można będzie też z Rozdroża pod Działem Izerskim pobiec przepiękną, leśną trasą wokół Koziego Grzbietu na Orle i dopiero stamtąd wrócić do Jakuszyc, co da w sumie prawie 18 km.

Z Orle można będzie też pobiec Starą Drogą Celną i Górnym Duktem do Jakuszyc. To będzie najdłuższy wariant: 22 km.

Wystartujemy oczywiście wszyscy razem. Przewodnikami będą komandor Biegu Piastów Dariusz Serafin i Leszek Kosiorowski. Zróżnicowanie dystansów ma na celu umożliwienie udziału osobom na każdym poziomie zaawansowania. Zapewniamy, że będzie to spokojna, rekreacyjna wycieczka biegowa, a nie wyścigi.

Letni Bieg Piastów odbędzie się 29 i 30 sierpnia (sobota i niedziela) na dystansach 10, 22 i 44 km. Zapisy na stronie www.bieg-piastow.pl i www.datasport.pl. Nie ma już wolnych miejsc na maraton (44 km), ale są na półmaraton i dziesiątkę. Zapraszamy!

Stowarzyszenie Bieg Piastów

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn