Marka Polartec laureatem WGSN Global Fashion Awards 2015

przez Administrator | Opublikowano 21 maja 2015 14:28

Polartec®, producent zaawansowanych technicznie tekstyliów zdobył prestiżową nagrodę WGSN­­­­­­­­ w kategorii „Meryl® Sport/Activewear Design Award”.

WSGN to lider w zakresie monitorowania i przewidywania nowych trendów w świecie mody. Tegoroczna 5. edycja plebiscytu WGSN Global Fashion Awards odbyła się 14 maja w  londyńskim Park Lane Hotel. Jury wyłoniło zwycięzców w każdej z 20 kategorii. W szranki stanęli zarówno indywidualni projektanci, jak i globalne firmy z 24 krajów rozsianych po 5 kontynentach. W tym roku w ramach kategorii Meryl® Sport/Activewear Design Award nagrodę otrzymała marka Polartec®, producent najwyższej klasy dzianin i materiałów technicznych. W tej kategorii wyróżnione zostają marki, które wyznaczają kierunek rozwoju sektora, kształtują globalne trendy i sięgają po coraz to nowsze rozwiązania technologiczne.

Polartec_WGSN_2

 

 

Nagroda od tak prestiżowej instytucji jak WGSN to dla nas ogromny zaszczyt. Wspaniale jest zostać docenionym za wysiłek, jaki wkładamy w ciągły rozwój naszych produktów, konsultacje z naszymi klientami i nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań, które w jeszcze większym stopniu zaspokoją ich potrzeby. WSGN to lider w zakresie prognozowania nowych trendów i wspierania innowacji. To prawdziwa nobilitacja zostać nagrodzonym w tak znaczącym konkursie” – komentuje wyróżnienie Allison Spahr, wicedyrektor działu Global Design w Polartec®.

Przedstawiciele marki Polartec z nagrodą

Przedstawiciele marki Polartec z nagrodą

To właśnie Polartec® w 1981 roku stworzył pierwszy w historii syntetyczny polar, a obecnie ma w swojej ofercie ponad 300 różnych rodzajów dzianin oraz materiałów zaprojektowanych z myślą o różnorodnych wymaganiach klientów. Dzianiny Polartec® zapewniają komfort termiczny, doskonale oddychają a przy tym nie krępują ruchów, umożliwiając swobodne oddanie się outdoorowym pasjom. Marka ma w swojej ofercie szeroki wybór dzianin – od cienkich, doskonale sprawdzających się w roli pierwszej warstwy aż po wodoodporne materiały, takie jak NeoShell czy trudnopalne kolekcje projektowane z myślą o branży militarnej. Z dzianin Polartec® szyją wiodące marki outdoorowe takie jak Patagonia, Mammut czy The North Face.

źródło: Polartec

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn