Pokaż adrenalinę i wygraj 9.000 złotych

przez Administrator | Opublikowano 15 kwietnia 2015 14:02

3 x f –  fright, fight and flight! W roli głównej hormon walki i namiętności – adrenalina. 10 minut musi wystarczyć, by udowodnić, jak wielką ma siłę. Konkurs “Zastrzyk adrenaliny” wraca w ramach platformy Bierzcie i Kręćcie.

Czy już wiesz, jak to jest oglądać powierzchnię naszej planety z wysokości kilku tysięcy metrów? A może wolisz nurkować lub masz w sobie coś z rajdowca? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałaś/odpowiedziałeś twierdząco – to propozycja dla Ciebie – zachęcają organizatorzy.

lotto620x290

Spośród wszystkich nadesłanych filmów internauci wybiorą 12 najlepszych. Kolejny etap oceny należy do jurorów, którzy wyróżnią trzech finalistów, jeden z nich odbierze Nagrodę Główną – 9 000 złotych – podczas Festiwalu OFF CAMERA. Finalistów poznamy 23 kwietnia 2015.

Każdy z uczestników może zgłosić dowolną ilość filmów, poza tymi które brały udział w poprzednich edycjach konkursu. Ważne, aby pamiętać o licencji na muzykę, która zostanie wybrana do projektu.

Więcej informacji znajduje się na www.bierzcieikreccie.com i na profilu BiK na Facebooku: www.facebook.com/bierzcieikreccie.com.

źródło: OFF Camera

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn