Pierwsza seria imprez Rock Pillars / Ocun Testing Tour już za nami!

przez Administrator | Opublikowano 18 grudnia 2014 11:17

Na okres świąt i sylwestra zawieszamy chwilowo naszą działalność. Po Nowym Roku pojawimy się jeszcze trzy razy, na ścianach w Krakowie i Wrocławiu. Odbyliśmy do tej pory już większość testów w miastach całej Polski. Z roku na rok obserwujemy coraz większe zainteresowanie zarówno wspinaniem, jak i naszą marką. Jeśli nie miałeś jeszcze okazji pojawić się na testach butów Rock Pillars / Ocun, na początek zapraszamy do krótkiej relacji, a w styczniu 2015 – na jedną z pozostałych imprez.

Rock Pillars / Ocun Testing Tour

Nowością na tegorocznych testach jest możliwość wypróbowania butów z logiem Ocun. Jak większość z Was wie, marki Rock Pillars i Ocun od samego początku są ściśle ze sobą związane i są własnością jednej firmy. Jednak od przyszłego roku jednoczą się pod wspólnym, nowym logiem i nazwą Ocun. Dlatego buty, które testujecie na tegorocznym Tourze noszą logo Ocun’a. Jednak technologia, materiały i wszelkie rozwiązania produkcyjne pochodzą od Rock Pillarsa. Dlatego też modele, nawet ich nazwy, nie zmieniają się, poza oczywiście, nowym wzornictwem. Możemy dzięki temu mieć pewność co do jakości butów dostępnych w przyszłym roku. Mamy również pewność, że np. Ozone, będzie nadal tym samym, doskonałym i dobrze znanym Ozone’m.

Buty Ocun

Z butów, na które testujący szczególnie zwracają uwagę, jest oczywiście szeroka gama wygodnych i dobrze dopasowanych butów podstawowych, przeznaczonych głównie dla początkujących i średnio-zaawansowanych. Crest LU i Strike QC dostępne są na testach jednak należy pamiętać o tym, że oba modele występują w wersji zarówno rzepowej jak wiązanej. Pearl jako ponadczasowy klasyk nieodmiennie przyciąga wielu wspinaczy o węższej stopie, ceniących komfort, dobre tarcie i czucie stopni. Wiele ciekawych i nieraz pozytywnie zaskakujących opinii usłyszeliśmy też na temat Diamonda. Jest to silnie asymetryczny, nisko wiązany, topowy model Rock Pillarsa. W przyszłym roku pod logiem Ocuna otrzyma on nową, bardzo ładną, kolorystykę.

Szeroki wachlarz modeli

Absolutną nowością, która pojawi się na rynku na początku przyszłego roku są dwie wersje Ozone’a. Jedna, dla Pań, nie różniąca się technicznie niczym od normalnego Ozone’a jednak kolorystyka oraz wykończenie detali sprawia, że but ten może podobać się bardziej na kobiecych stopach. Druga wersja to Ozone Plus. Jest to but nieznacznie różniący się z wyglądu od przyszłorocznego, standardowego Ozone’a (ma niebieski przód), za to zbudowany na nieco innym kopycie. Podstawowa różnica polega na szerokości buta w przedniej części – dzięki jej zwiększeniu Ozone Plus przypasuje idealnie wspinaczom o szerszej stopi, którzy do tej pory mieli problemy z dobraniem odpowiedniego rozmiaru Ozone’a lub był on po prostu zbyt niewygodny.

Modele Ozone'a

Chcielibyśmy przy okazji podziękować gorąco wszystkim testującym za udział w naszych imprezach, wspólne wspinanie i chęci podzielenia się własnymi spostrzeżeniami i opiniami na temat butów Ocun / RP.

Wszystkie uwago są bardzo cenne

Wiemy, że wiele osób wykorzystało już swoje kupony rabatowe, które przyznajemy za udział w testach. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś zapraszamy do współpracujących z nami sklepów. Jeśli jeszcze nie masz kuponu, zapraszamy na ostatnie imprezy:

rock-pillars-ocun-testing-tourDo zobaczenia!

Michał Gurgul
Snap Outoodor

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn