Pure Powder – nowa jakość dla polskich fanów freeride’u

przez Administrator | Opublikowano 03 listopada 2014 12:30

Widzowie, którzy mieli okazję odwiedzić październikowe kinowe pokazy filmów narciarskich i snowboardowych, organizowane w ramach Pure Powder Tour, mogli także zobaczyć zupełną nowość – polski drukowany magazyn freeride’owy „Pure Powder”.

Będący nową pozycją „Pure Powder” jest w pewien sposób spadkobiercą istniejącego dawniej magazynu „Poza Trasą”, przy czym autorzy postanowili przenieść swoje wydawnictwo na zupełnie inny poziom.

Counter_POS

Wydawcy „Pure Powder” to grupa pasjonatów, która postawiła sobie za cel stworzenie magazynu najwyższej jakości, mogącego bez kompleksów zająć miejsce na półce obok tego typu gazet z krajów alpejskich, zza oceanu czy ze Skandynawii. Jakość i dbałość o szczegóły można zauważyć na wielu płaszczyznach – począwszy od unikalnych, tworzonych wyłącznie na użytek magazynu treści, przez niepublikowane wcześniej zdjęcia od najlepszych fotografów światowej sławy, nowoczesny i atrakcyjny skład graficzny, dobór papieru, a skończywszy na druku na najlepszych maszynach drukarskich.

_DSC1051a

„Pure Powder” jest polskim magazynem, stąd czytelnicy znajdą w nim dużo treści stworzonych przez polskich narciarzy i snowboardzistów, a także zdjęcia polskich fotografów specjalizujących się w uwiecznianiu freeride’u. Twórcy magazynu otwarci są na współpracę z każdym, kto dostarczy niepublikowane wcześniej treści wysokiej jakości – tym samym, „Pure Powder” staje się projektem, w którego tworzenie może być zaangażowane całe polskie środowisko freeride’owe.

Pure Powder 4

Magazyn wydawany będzie raz w roku przed sezonem zimowym, a w pierwszym numerze czytelnicy znajdą m.in. zdjęcia takich sław fotografii sportów ekstremalnych jak Oskar Enander czy Tero Repo, przeczytają ekskluzywny wywiad z największą światową gwiazdą snowboardu Xavierem De Le Rue, poznają sylwetki ciekawych postaci polskiego freeride’u takich jak narciarze-himalaiści Andrzej Bargiel i Aleksander Ostrowski czy działającego w lokalnych górach i z powodzeniem łączącego pracę z pasją Michała Trzebuni. Dodatkowo, można dowiedzieć się jak zjeżdża się na nartach z wulkanów w Gruzji, Armenii i Iranie, zapoznać się z opinią klimatologa i filozofa na temat nadchodzącej zimy, a na tym nie koniec!

Pure Powder 3

Magazyn „Pure Powder” dostępny jest w sprzedaży internetowej za pośrednictwem Powdershop.pl (http://bit.ly/PurePowderMag). Jednocześnie budowana jest stacjonarna sieć dystrybucji w oparciu o dobre sklepy narciarskie, snowboardowe i outdoorowe. Najnowsze informacje dotyczące dostępności magazynu można zawsze znaleźć na stronie www.pure.powder.pl, która jest jednocześnie portalem prezentującym najświeższe wiadomości dla wszystkich fanów freeride’u.

 Informacja prasowa

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn