PZA ogłasza nabór do Grupy Kobiecej we Wspinaczce Wysokogórskiej

przez Administrator | Opublikowano 06 października 2014 12:53

Komisja Wspinaczki Wysokogórskiej PZA ogłasza nabór do Grupy Kobiecej we Wspinaczce Wysokogórskiej. Celem programu jest wyłonienie w ciągu kilku lat grupy aktywnych alpinistek wspinających się w górach w samodzielnych zespołach kobiecych.

PZA, logo
Kobiety zakwalifikowane do grupy wezmą udział w obozie szkoleniowym PZA w Tatrach w marcu 2015 roku, jak również będą miały możliwość dofinansowania wyjazdów wspinaczkowych w Alpy i udziału w kolejnych wydarzeniach planowanych przez KWW dla Grupy.

Zainteresowane Koleżanki prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur wraz z podaniem przynależności klubowej. Oprócz doręczenia wniosku, prosimy o zamieszczenie w bazie PZA wykazu swoich przejść wspinaczkowych (drogi skalne, tatrzańskie, alpejskie itd.), a także o przedstawienie rekomendacji do uczestnictwa w programie wystawionej przez macierzysty klub zrzeszony w PZA (wystarczy informacja przesłana z klubu pocztą elektroniczną). Zgłoszeń prosimy dokonywać do dnia 15 listopada br. na adres Komisji Wspinaczki Wysokogórskiej PZA:kww@pza.org.pl.

Zwracamy uwagę, że kandydatki zakwalifikowane do grupy będą musiały przejść standardową procedurę PZA, tj. doręczyć potwierdzenie przynależności do klubu zrzeszonego w PZA, uzyskać zaświadczenie od lekarza o specjalizacji medycyny sportowej o braku przeciwwskazań do uprawiania wspinaczki wysokogórskiej, a także posiadać aktualne ubezpieczenie.

źródło: PZA

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn