Pure Powder Tour odwiedza Warszawę z wydarzeniem specjalnym

przez Administrator | Opublikowano 15 października 2014 14:19

Po krakowskiej i wrocławskiej edycji cyklu Pure Powder Tour, seria premier filmów narciarskich i snowboardowych już w najbliższą sobotę, 18 października, zawita do kina Luna w Warszawie. Wizyta w stolicy zobowiązuje, stąd oprócz szerokiego wachlarza wystawców prezentujących sprzęt freeride’owy, polskich premier filmów „Days Of My Youth” oraz „Nipple Deep”, organizatorzy przygotowali także wydarzenie specjalne!

Days Of My Youth 1 - photo Alain Sleigher

Warszawska edycja Pure Powder Tour w kinie Luna zapowiada się naprawdę świetnie. Całe wydarzenie rozpocznie się o 17:00 od kilkugodzinnej wystawy sprzętu freeride’owego, gdzie przy dźwiękach muzyki serwowanej przez DJ’ów będzie można przyjrzeć się najnowszym kolekcjom nart, snowboardów, odzieży i wszelkich innych akcesoriów niezbędnych do podejmowania freeride’owych eskapad w góry.

Po wystawie przyjdzie czas na gwóźdź programu czyli filmy narciarskie i snowboardowe – w Warszawie program jest inny niż w Krakowie i Wrocławiu, stąd widzowie po raz pierwszy w Polsce będą mieli okazję obejrzeć najnowsze dzieło wytwórni Matchstick Productions, kręcony przez dwa lata film „Days Of My Youth”. Dodatkowo, fanów snowboardu z pewnością zainteresuje „Nipple Deep”, w którym nie zabraknie wielkiej ilości puchu.

Nipple Deep

Na tym jednak nie koniec atrakcji. Warszawski przystanek to także wydarzenie specjalne – seans „Days Of My Youth” poprzedzony zostanie pokazem krótkiego filmu autorstwa Sweetgrass Productions zatytułowanego „Afterglow” (nagrodzonego w kategorii Best Short Clip na festiwalu IF3). Polscy widzowie będą mieli szansę zobaczyć go jako jedni z pierwszych na świecie. Film ten został w całości zrealizowany w nocy, a teren, w którym poruszają się narciarze został oświetlony światłem o najróżniejszych, nieustannie zmieniających się kolorach! Jeżeli dołożymy do tego tysiące światełek LED zainstalowanych na pokonujących imponujące zjazdy narciarzach, to uzyskamy absolutnie niespotykany efekt. „Afterglow” to z pewnością najtrudniejszy w realizacji, najbardziej nowatorski i nieszablonowy film narciarski jaki został kiedykolwiek stworzony, a ekran kinowy to idealne miejsce by w pełni docenić kunszt filmowców i światowej czołówki zawodników!

Plan wydarzenia:

17:00 – Start imprezy i wystawy w hallu kina

20:00 – pokaz „Nipple Deep”

22:00 – pokaz „Afterglow” & „Days Of My Youth”

Bilety: kasy kina LUNA oraz sprzedaż internetowa: http://bit.ly/PurePowderTourWarszawa

Strona wydarzenia na Facebooku: http://bit.ly/PPTWAWA

Trailer “Afterglow”:

Trailer „Days Of My Youth”:

Trailer “Nipple Deep”: http://bit.ly/NippleDeep 

Link do relacji video z edycji krakowskiej:

Link do galerii z edycji krakowskiej: http://on.fb.me/1seNXhn

Link do galerii z edycji wrocławskiej: http://on.fb.me/1z6ZLqV 

Program pozostałych premier w ramach Pure Powder Tour:

25 października 2014 – Katowice, kino Kosmos – FB: http://bit.ly/PPTKATO

 Informacja prasowa

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn