Thule prezentuje nowy kufer do transportu rowerów z serii RoundTrip

przez Administrator | Opublikowano 29 sierpnia 2014 10:15

Kufry rowerowe Thule RoundTrip Pro oraz RoundTrip Transition od momentu swojej premiery w ubiegłym roku zdobyły szereg nagród oraz pozytywnych recenzji użytkowników i specjalistów – dzięki przemyślanej konstrukcji, wygodzie użytkowania i nowatorskim rozwiązaniom. Teraz do dwóch modeli dołącza trzeci: lżejszy, składany kufer Thule RoundTrip Traveler.

Nowy kufer jest wykonany z odpornego na uszkodzenia nylonu wzmocnionego techniką ripstop, zaś w środku wykończony jest solidnym, łatwym do utrzymania w czystości brezentem. Zastosowano w nim te same nowatorskie rozwiązania, które znane są z modeli Pro oraz Transition – czyli przede wszystkim zintegrowany stojak montażowy, który podczas transportu stabilizuje rower w kufrze, zaś po dotarciu na miejsce przeznaczenia ułatwia wygodne złożenie roweru.

Thule RoundTrip Traveler

Projektując model RoundTrip Traveler specjaliści z Thule skupili się na komforcie obsługi. Kufer został wyposażony w zewnętrzną kieszeń na koła (zmieszczą się w nim nawet koła 29-calowe) i liczne dodatkowe kieszenie oraz przegrody wewnętrzne, ułatwiające transportowanie i organizowanie drobnych przedmiotów. Zintegrowane kółka i liczne uchwyty pozwalają na wygodne transportowanie kufra na lotnisku, dworcu kolejowym itp.

Kufer Thule RoundTrip Traveler jest oficjalnie prezentowany podczas targów Eurobike we Friedrichshafen (27 – 30 sierpnia 2014), zaś do sklepów trafi w lutym 2015 r.

Więcej informacji o produktach Thule znaleźć można na stronie: www.thule.com.

Informacja prasowa marki Thule

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn