Francuskie liofilizaty MX3 Aventure dostępne na polskim rynku

przez Administrator | Opublikowano 29 sierpnia 2014 15:54

MX3 Aventure to francuska marka ultralekkich i pożywnych liofilizatów dla ludzi aktywnych. Wielka pasja jaką wkładają w swoją pracę wraz z francuskim zamiłowaniem do gotowania przekładają się na niebanalne i pyszne dania liofilizowane w 40 smakach. Liofilizaty wyróżniają się również praktycznymi rozwiązaniami zastosowanymi w opakowaniach, co zdecydowanie ułatwia przygotowanie posiłku w warunkach turystycznych.

***

Francuska firma Titok powstała w 1996 roku. Pod marką MX3 produkuje ultralekką żywność liofilizowaną oraz wysokiej klasy dodatki żywieniowe dla sportowców, między innymi dla kolarzy. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na duże zaufanie wśród maratończyków, triatlonistów, kajakarzy czy kierowców rajdowych, a przede wszystkim tysiąca turystów w Europie.

liofilizatyMX3-aventure-620x119

Szeroka gama posiłków liofilizowanych sygnowana marką MX3 Aventure jest adresowana do szerokiego grona odbiorców – od profesjonalnych sportowców, w tym kolarzy czy biegaczy, poprzez uwielbiających ekstremalne wyzwania w wysokich górach, po lubujących się w aktywnym wypoczynku turystów pieszych czy samochodowych. Każdy posiłek jest odpowiednio zbilansowany, by dostarczyć niezbędnych składników organizmowi i tym samym zapewnić energię do dalszej aktywności.

liofilizatyMX3-aventure-zip-400x400

liofilizatyMX3-aventure-miarka-400x400

Niewątpliwym atutem dań liofilizowanych są zastosowane przez producenta praktyczne rozwiązania w przypadku opakowań. Umieszczenie miarki wewnątrz ułatwia precyzyjne napełnienie wodą bez konieczności noszenia ze sobą dodatkowych przedmiotów do odmierzania płynów. Zamknięcie dania po dodaniu wody zapewnia zastosowany ZIP.

W bogatej ofercie smakowej jedzenia liofilizowanego MX3 Aventure możemy znaleźć:

liofilizatyMX3-aventure-zupy-620x438

liofilizatyMX3-aventure-dania-620x389

liofilizatyMX3-aventure-desery-620x438

Informacja prasowa 8a.pl

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn