W październiku kolejna edycja Poznań Sport Fair

przez Administrator | Opublikowano 26 sierpnia 2014 10:19

Jazda na rowerze, pływanie i bieganie to trzy najpopularniejsze dyscypliny sportowe uprawiane przez Polaków. Statystyki pokazują również, że systematycznie wzrasta liczba osób startujących w różnego rodzaju zawodach.<--break->

Jak wynika z badań Centrum Badania Opinii Społecznej, z jednośladu korzysta 51 proc. naszych rodaków, pływanie to domena 28 proc. naszego społeczeństwa, natomiast co piąty Polak deklaruje bieganie i jogging jako swoją ulubioną i uprawianą dyscyplinę sportu. Posiadając taką wiedzę, naturalną koleją rzeczy staje się zorganizowanie wydarzenia, dzięki któremu w jednym czasie i miejscu będzie można zobaczyć ofertę największych firm i producentów oferujących bogaty asortyment sportowy.

poznan-sport-fair_logo

Odpowiedzią na rosnące zainteresowanie tematyką sportu są organizowane już po raz trzeci przez Międzynarodowe Targi Poznańskie Targi Sportowe POZNAŃ SPORT FAIR, które odbędą się w dniach 10-12 października 2014 r. Od samego początku towarzyszą one jednej z największych Polskich imprez biegowych, jakim jest Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza.

Jak co roku Start i Meta maratonu przebiega przez tereny MTP, co czyni Targi Sportowe doskonałym jego uzupełnieniem. Od pierwszej edycji organizatorzy współpracują również z Poznańskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji co sprawia, że pozycja POZNAŃ SPORT FAIR jest coraz silniejsza i pozytywnie wpływa na rozwój branży sportowej.

Miniona edycja PSF to ponad 60 wystawców. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku drużyna POZNAŃ SPORT FAIR znacznie się powiększy. Podobnie jak w roku ubiegłym będzie można obejrzeć, a także zakupić odzież biegową, książki poświęcone tematyce sportu, odżywki i suplementy diety oraz rowery. W tym roku zakres prezentowanej oferty został poszerzony o akcesoria innych dyscyplin sportowych, gdyż jak pokazało ubiegłoroczne wydarzenie, PSF odwiedziła rzesza pasjonatów sportów, nie tylko biegowych.

Na gości będą czekać także producenci oferujący sprzęt i odzież do sportów zespołowych, rakietowych, outdoorowych, indoorowych, zimowych i wielu innych. Ponadto Targi to czas i miejsce spotkań z osobami, które o sporcie wiedzą prawie wszystko. Podpowiedzą między innymi jaką dietę stosować, jak opracować odpowiedni dla swoich możliwości plan treningowy i jaki klub sportowy wybrać. PSF to również atrakcje dla najmłodszych: gry, zabawy i zdrowa sportowa rywalizacja.

Dodatkową atrakcją będą również warsztaty przygotowane przez przedstawicieli trzech największych poznańskich uczelni Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, Uniwersytetu Ekonomicznego i Politechniki Poznańskiej z zakresu szeroko pojętego marketingu sportowego, funkcjonalności stron internetowych i wsparciu sprzedaży.

Gorąco zapraszamy do odwiedzenia POZNAŃ SPORT FAIR i czynnego dopingowania maratończyków.

Nie przegap!

Wstęp na Poznań Sport Fair jest wolny.

 Informacja prasowa

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn