Legendy wspinaczki i Deep Water Soloing na The North Face Kalymnos Climbing Festival

przez Administrator | Opublikowano 07 sierpnia 2014 13:59

Uczestników odbywającego się między 9 a 12 października The North Face Kalymnos Climbing Festival jak co roku czeka kilka intensywnych i pełnych atrakcji dni. Poza znanymi z poprzednich lat zawodami Open i Big Marathon w tym roku będzie można spróbować swoich sił w Deep Water Soloing na jednym z nadmorskich klifów.

Co więcej, wizyta na Kalymnos będzie okazją do spotkania z kilkoma legendami wspinaczki. Wśród gości, którzy potwierdzili swój udział, znaleźli się między innymi: John Dunne, Jean – Baptiste Tribout, Yuji Hirayama, Beat Kammerlander, Maurizio „Manolo” Zanolla, Gerhard Hörhager oraz Patxi Arocena.

DL_101013_KCF_0156-2

Nie tylko podzielą się oni z uczestnikami swoimi historiami w czasie wieczorów Story Teller, ale i sami zmierzą się ze skałami Kalymnos w czasie Legends Invitational.

Już od 3 lat The North Face Kalymnos Climbing Festival przyciąga miłośników wspinaczki z całego świata. Na greckiej wyspie czekają na nich setki dróg w doskonałej jakości skale i niespotykana nigdzie indziej atmosfera. Festiwal i jego uczestnicy od samego początku spotkali się z ciepłym przyjęciem lokalnej społeczności. W tym roku, w ramach swoistego podziękowania, The North Face wymieni tyle punktów asekuracyjnych w skałach, ilu będzie zarejestrowanych uczestników. Utrzymanie dróg wspinaczkowych w jak najlepszym stanie z pewnością pozwoli jeszcze wyraźniej znaczyć Kalymnos na wspinaczkowej mapie świata.

RF_DSC5553

PROGRAM FESTIWALU

Środa

 • 11 – 22: Climbing Marathon oraz rejestracja na Deep Water Solo w Centrum Festiwalowym w miasteczku Elena w Masouri

Czwartek

 • 11 – 22: Climbing Marathon oraz rejestracja na Deep Water Solo
 • 19.30: Oficjalne otwarcie The North Face® Kalymnos Climbing Festival

Piątek

 1. 8 – 13: Climbing Marathon oraz rejestracja na Deep Water w Centrum Festiwalowym w miasteczku Elena w Masouri
 2. 9 – 18pm: OPEN Marathon i BIG Marathon – dzień 1
 3. 21.30: Wieczór Story Teller

Sobota

 • 9 – 17: Legends Invitational
 • 9 – 18: OPEN Marathon i BIG Marathon – dzień 2
 • 20.30 – 22.30: Kolacja grecka
 • 22.30: Rozdanie nagród
 • 23.30: Beach Party z muzyką graną na żywo przez DJa

Niedziela

 • 11 – 16: Wyprawa na Deep Water z zawodnikami teamu The North Face®

Więcej informacji na temat The North Face Kalymnos Climbing Festival odkryć można na stronie: kalymnos.thenorthfacejournal.com

Facebook: www.facebook.com/thenorthface.europe

Twitter: @TheNorthFaceEU

Hashtag: #KCF14

Informacja prasowa marki The North Face

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn