Spotkanie na wysokości – Kinga Baranowska gościem Galerii Bronowice

przez Administrator | Opublikowano 01 lipca 2014 10:39

W sobotę 5 lipca krakowska Galeria Bronowice gościć będzie niezwykłą postać polskiej sceny sportowej. Kinga Baranowska, utalentowana himalaistka młodego pokolenia odwiedzi centrum, by opowiedzieć, jak wygląda życie na 8000 m n.p.m.

kinga-baranowska-prelekcja-krakow

Kinga Baranowska, członkini międzynarodowego zespołu SALEWA alpineXtrem Team, to pochodząca z nizinnych Kaszub pasjonatka najwyższych gór świata. Związana z górami już od czasów studenckich, od 11 lat konsekwentnie realizuje swój projekt Korona Himalajów, mający na celu skompletowanie wszystkich ośmiotysięczników, a ma ich na swoim koncie już osiem.

Po to, co dla wielu niewyobrażalne i nieosiągalne Kinga sięga z mądrością i coraz większym doświadczeniem. Jak przebiegają jej wyprawy? Jak wygląda rzeczywistość w bazie i w kolejnych, coraz wyższych obozach? Co czuje się stojąc na szczycie jednej z najwyższych gór świata? Odpowiedzi na powyższe pytania i wiele innych znajdziecie w prelekcji Kingi pt. „Świat powyżej 8000 n.p.m.”.

Po prezentacji zapraszamy do sklepu SALEWA na poziomie 1 na podpisywanie pamiątkowych kartek oraz wspólne zdjęcia. Na tę okazję przygotowaliśmy również specjalną promocję – tylko w tym dniu każdy klient, który dokona zakupów za powyżej 100 zł w sklepie marki otrzyma w prezencie chustę SALEWA.

Informacja prasowa

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn