Od 3 marca do 18 czerwca do Zakopanego nie jeżdżą pociągi

przez Administrator | Opublikowano 03 marca 2014 15:09

Jak informuje Tygodnik Podhalański, od dziś do 18 czerwca pociągi z Krakowa nie dojeżdżają do Zakopanego. Jest to związane z budową zapory wodnej Świnna Poręba i wyłączeniem części trasy Kraków – Zakopane z ruchu kolejowego. PKP zapewniają pasażerom połączenia autobusowe.

By ułatwić pasażerom podróżowanie zostały przygotowane ulotki informacyjne. Podróżni mogą również uzyskać aktualne informacje na stronach www.intercity.pl i www.rozklad-pkp.pl, pod numerem telefonu 19 757, w punktach informacyjnych na dworcach oraz z wpisów umieszczanych na profilu Facebook przewoźnika „PKP Intercity. Pociąg do podróży” – informuje Zuzanna Szopowska, rzecznik prasowy PKP Intercity S.A.

Pasażerowie podróżujący do Zakopanego będą mogli kontynuować podróż z Krakowa autobusami. Miejscem odjazdu jest przystanek „Muzeum Armii Krajowej” ul. Wita Stwosza (wyjście z Dworca PKP Kraków Główny od strony wschodniej). Podróżni wyjeżdżający z Zakopanego dojadą do Krakowa autobusami z parkingu przy Dworcu PKP Zakopane, ul. Chramówki 35 (od strony kas PKP).

Podróż autobusową komunikacją zastępczą odbywa się na podstawie ważnego biletu kolejowego.

Źródło: Tygodnik Podhalański

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn