NOC ZIMA GÓRY 2014 – I Ogólnopolski Cykl Nocnych Zimowych Zdobyć

przez Administrator | Opublikowano 03 marca 2014 15:48

Polski Związek Alpinizmu objął patronat nad I Ogólnopolskim Cyklem Nocnych Zimowych Zdobyć pod nazwą NOC ZIMA GÓRY 2014, organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking.

Na cykl NOC ZIMA GÓRY 2014 składa się pięć imprez, a przed nami dwa ostatnie, zamykające wydarzenie wejścia w Beskidzie Śląskim i Karkonoszach – na Skrzyczne i Śnieżkę.

nordic-walking

Impreza ma dość kameralny charakter i jest świetną okazją na pielęgnację górskiej pasji w doborowym towarzystwie wśród pasjonatów gór z różnych zakątków Polski. Jak do tej pory, w ramach imprezy zdobyto Szrenicę, Trzy Korony oraz Połoninę Wetlińską.

Na śnieżce zaplanowano wielki finał z wręczeniem odznak i certyfikatów dla uczestników cyklu i z zaproszeniem Gości Honorowych. Ponadto wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane nagrody od sponsorów: 2 rejsy do Szwecji od Stena Line Polska oraz profesjonalny sprzęt sportowy od sponsora technicznego – firmy KV+.

Organizatorem cyklu jest Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking. Honorowy Patronat nad cyklem objął Polski Związek Alpinizmu. Partnerem medialnym jest Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdrój. Współpracują także: Klub Podróżników Śródziemie z Krakowa, portal internetowy wPieniny i Miasto Szklarska Poręba.

Więcej informacji na stronie Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking.

Źródło: PZA

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn