Nowa marka na polskim rynku: Mountain King

przez Administrator | Opublikowano 06 marca 2014 17:09

Mountain King jest wiodącym producentem kijków trekkingowych w Wielkiej Brytanii – wytwarza je od 1996 roku. Wszystkie kijki produkowane są w fabryce w Newcastle upon Tyne.

mountain-king

Do produkcji używane są komponenty i elementy najwyższej jakości aby otrzymać najtrwalszy produkt. Szeroka oferta spełni wymagania wszystkich turystów, uczestników rajdów przygodowych czy ultra maratończyków. Wszystkie nasze kijki, (z wyjątkiem Trail Blaze) są dostępne w sprzedaży jako pojedyncze sztuki co pozwala wybrać najlepsze z możliwych kombinacji dla swoich potrzeb.

Mountain King zajmuje się produkcją tylko kijków trekkingowych, co gwarantuje zaangażowanie w jakość, serwis i rozwój produktów. Więcej informacji o marce znajduje się na stronie: mountainking.co.uk.

Markę dystrybuuje w Polsce firma Zach Distribution z Grudziądza, przedstawiciel Silverpoint Outdoor na polskim rynku.

silverpoint

Firma Silverpoint Outdoor również pochodzi z Wielkiej Brytanii i jest dostawcą produktów oświetleniowych dla branży outdoor (m.in. latarki czołowe, lampy kempingowe) oraz odzieży outdoorowej (spodnie i skarpetki).

Produkty Silverpoint są dedykowane osobom aktywnym czynnie spędzającym swój wolny czas na łonie natury, jednak ich uniwersalność powoduje że mogą być one używane wszędzie przez wszystkich. Więcej informacji na stronie: silverpointoutdoor.pl.

Firma Zach Distribution posiada również sklep internetowy, w którym można nabyć dystrybuowane przez firmę produkty i nie tylko. Sklep znajduje się pod adresem: onehiker.pl

Źródło: Zach Distribution

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn