Wiosenne poruszenie – kolekcja DRY marki BRUBECK

przez Administrator | Opublikowano 25 lutego 2014 11:16

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, najwyższy czas wybudzić się z zimowego snu i ruszyć jej naprzeciw! Najlepiej biegiem ;) Ale – uwaga na wiosenne pułapki pogodowe.

Uprawiając sport w okresach przejściowych, tj. wiosną i jesienią, dużo łatwiej o przegrzanie lub zaziębienie, dlatego tym większą uwagę trzeba zwrócić na odpowiedni strój. Kolekcja DRY marki Brubeck powstała specjalnie z myślą o takich specyficznych warunkach.

brubeck

Dzięki kolekcji DRY skóra może swobodnie oddychać nawet podczas intensywnej aktywności. DRY to uniwersalna grupa cienkiej bielizny, zapewniającej komfort w trudnych dla organizmu warunkach. Może stanowić samodzielny element odzieży lub pierwszą warstwę w chłodniejsze dni.

Te wykonane w technologii bezszwowej ubrania wyprodukowane są z dwuwarstwowej dzianiny, co gwarantuje szybkie odprowadzanie potu na zewnątrz i utrzymywanie optymalnej termoregulacji skóry nawet podczas najbardziej wyczerpujących treningów. Ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami zapewniają właściwości bakteriostatyczne. Dzianina nie podrażnia i nie uczula.

brubeck5

Bluza i spodnie z kolekcji DRY mają szerokie zastosowanie, nadają się do całorocznego użytku, polecane w szczególności do biegania oraz innych aktywności na powietrzu w okresach przejściowych: wczesną wiosną i późną jesienią.

Więcej informacji na temat kolekcji DRY marki Brubeck znaleźć można na stronie www.brubeck.pl

BLUZA MĘSKA

brubeck3

Rozmiar: S – XXL

Kolor: czarny/czerwony

Cena: 99,99 zł

SPODNIE MĘSKIE

brubeck1

Rozmiar: S – XXL

Kolor: czarny/czerwony

Cena: 79,99 zł

BLUZA DAMSKA

brubeck4

Rozmiar: S – XL

Kolor: czarny/turkus

Cena: 99,99 zł

SPODNIE DAMSKIE

brubeck2

Rozmiar: S – XL

Kolor: czarny/turkus

Cena: 79,99 zł

Informacja prasowa marki Brubeck

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn