Linia Merrell Performance Outdoor wiosna-lato 2014

przez Administrator | Opublikowano 25 lutego 2014 11:31

Buty Merrell z kolekcji Outdoor wiosna/lato 2014 zostały stworzone do aktywnego wypoczynku. Górskie wędrówki, spacery trawiastym dolinami, kajakarstwo – amatorzy każdej z tych aktywności znajdą odpowiedni model butów dla siebie.

merrell1

Przygoda jest na wyciągniecie ręki. Wybierz się na górską wędrówkę zakończoną piknikiem z widokiem na górskie szczyty, spływ kajakowy czy kilkugodzinny spacer za miasto. Długie dni wiosną i latem zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

merrell2

Linia Performance Outdoor to obuwie do pieszych wędrówek.Modele zostały wyposażone w nowoczesne technologie Merrell, dzięki którym pokonasz wszelkie trudności czyhające na drodze. Nagła zmiana pogody, strome podejście, przeprawa przez rwący górski strumień? Buty Merrell poradzą sobie w każdych warunkach. W kolekcji znalazły się m.in. nowe damskie buty Azura Gore-Tex® z podeszwą M-Select GRIP, która zapewni dobrą przyczepność w zmieniających się górskich warunkach. Dzięki technologii Gore-Tex® stopa pozostanie sucha, gdy spadnie niespodziewany deszcz. Męskie buty Allout Blaze wyposażone w technologię M-Select FRESH eliminującą pot sprawdzą się podczas wielogodzinnego pokonywania górskich szlaków.

Merrell Azura Gore-Tex®: 449 zł

Merrell Azura Gore-Tex®: 449 zł

Merrell Allout Blaze: 399 zł

Merrell Allout Blaze: 399 zł

Linia Performance Outdoor Water oferuje szeroki wybór obuwia stworzonego specjalnie do kontaktu z wodą. Wykonane z szybkoschnących materiałów oraz wyposażone w system odprowadzania wody są szczególnie przydatne podczas uprawiania sportów takich jak kajakarstwo. W skład tej linii wchodzą modele: Maipo, Aquaterra, Hurricane oraz Ultra Sport. Od tej pory pokonywanie wodnych szlaków jest jeszcze bardziej przyjemne i komfortowe.

Merrell Aquaterra: 299 zł

Merrell Aquaterra: 299 zł

Merrell Hurricane MJ: 299 zł

Merrell Hurricane MJ: 299 zł

Merrell Ultra Sport: 339 zł

Merrell Ultra Sport: 339 zł

Na słoneczne dni marka Merrel proponuje dwa modele męskich sandałów Outdoor Performance Sandals: Cedrus Convertible oraz Sandspur Convertibele. Wykonane z wysokiej jakości materiałów pozwolą stawić czoła wymagającej nawierzchni. Dzięki technologii M-Selet FRESH wysoka temperatura nie pokrzyżuje Twoich planów. Pozwól oddychać swojej stopie i przemierzaj swobodnie obraną przez siebie drogę, niezależnie czy będzie to szlak czy uliczki górskiego kurortu.

Merrell Cedrus Convertible: 239 zł

Merrell Cedrus Convertible: 239 zł

Merrell Sandspur Convertible: 239 zł

Merrell Sandspur Convertible: 239 zł

Out. Perform. Marka Merrell, dzięki nowemu globalnemu hasłu inspiruje do codziennego podejmowania wyzwań, pokonywania własnych słabości oraz poprawiania swoich wyników.

Merrell od ponad 30 lat zapewnia wysokiej jakości obuwie wszystkim entuzjastom aktywnego wypoczynku. W jego ofercie są buty typowo wyczynowe, jak i modele znakomicie wpisujące się w krajobraz miejski.

Informacja prasowa marki Merrell

 

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn